„Złoty i srebrny środek” czyli tanie nano złoto i nano srebro

„Złoty i srebrny środek” czyli tanie nano złoto i nano srebro

  • Post Author:
  • Post Category:Uroda

Witajcie. Dziś chcę Wam opowiedzieć, o czymś naprawdę szczególnym. Doskonale zapewne część z Was wie, że jestem ogromną miłośniczką kosmetyków naturalnych.

Nano złoto w kosmetyce i medycynie

nano złotoDziś w sposób szczególny chciałabym zaprezentować Wam dwa moje najnowsze odkrycia, które potrafią zdziałać niemalże cuda, jeżeli chodzi o kwestie, temat urody. Pierwszym z nich będzie złoto koloidalne. Jakie są wspaniałe właściwości tego cudownego, podkreślam naturalnego kosmetyku? Jest ich bardzo wiele, są one różnorodne. Co bardzo ciekawe to fakt, że kosmetyk ten można nawet zażywać doustnie. Szok kompletny. Nie wiedziałam o tym w ogóle. Przejdźmy jednak do tego co powinno być najbardziej interesujące, jeżeli idzie o samych już użytkowników, takowego produktu. Tanie nano złoto jest używane w przemyśle kosmetycznym, ale i medycznym. Poleca się stosowanie go w przypadku gdy mamy problemy na przykład z tarczycą. Gdy występują u nas takie schorzenia jak na przykład choroba Hashimoto czy na przykład nadczynność tarczycy. Jest idealne dla osób, które pracują umysłowo, którym zależy na jak najwyższej wydajności umysłowej. Poleca się je osobom starszym i tym, którzy się bardzo intensywnie po prostu uczą. Jest idealny nie tylko pod tymi względami. Sprawa kolejna. Jeżeli znacie kogoś kto zmaga się na przykład z wahaniami nastroju, ma wiecznie obniżoną odporność, obniżony poziom nastroju, to zdecydowanie warto jest mu to po prostu polecić i zachęcić do używania – dla dobra, jego samego. Sprawa ma się podobnie jak w przypadku złota, jeżeli chodzi o nano srebro. Od razu uprzedzę pytanie i wątpliwości.

Nanosrebro można używać jednocześnie ze złotem. Nie znam osób, które miałyby z tego tytułu jakieś problemy zdrowotne czy też innego typu, a które tak robiły. Mi bliska jest srebrna woda. Bardzo ją polecam.