Zlecam dostawę urządzeń chłodniczych

Zlecam dostawę urządzeń chłodniczych

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Udało mi się podpisać naprawdę świetny kontrakt z klientem zagranicznym. Dzięki temu mamy dużo pracy i ludzie u mnie w firmie są z tego zadowoleni. Niebawem będą święta, dlatego na pewno każdy z pracowników dostanie ode mnie jakąś dodatkową premię.

Urządzenia chłodnicze i transport

urządzenia chłodniczeZ klientem jestem umówiony, że dostawę będę realizował dla niego na własną rękę. Kiedy już klient złożył właściwe zamówienie na urządzenia chłodnicze to zabrałem się za organizację dostawy. W mojej firmie nie zatrudniam dostawców, ponieważ po drzwi chłodnicze czy pozostałe agregaty chłodnicze, moi klienci wysyłają zawsze swoich kierowców. W tym przypadku sytuacja wygląda inaczej. Jest to dla mnie dość ważny kontrakt, dlatego przystałem na takie warunki. Od znajomego dowiedziałem się, że mogę zlecić transport kierowcy, który ma własną działalność. Jest to Marian, z którym mój znajomy bardzo często współpracuje i jest z niego zadowolony. Zapewnił mnie też, że na pewno dostarczy on moje urządzenia chłodnicze poza granice kraju. Co więcej ma tira, dzięki czemu jest w stanie dostarczyć wszelkie produkty nawet w dużych ilościach. Poprosiłem znajomego o jakiś kontakt do tego Mariana, bym mógł osobiście ustalić z nim warunki współpracy. Jak się sprawdzi to na pewno będzie częściej woził drzwi chłodnicze do mojego nowego klienta. Umówiłem się z nim na spotkanie w siedzibie mojej firmy. Zjawił się punktualnie co od razu dość mi się spodobało. Zapytałem go na jakich warunkach dowiezie moje urządzenia chłodnicze oraz jaki będzie koszt takiego transportu. Z racji, że kontakt jest po znajomości, to Marian podliczył mnie taniej.

Przyznam, że sporo zaoszczędzę na tej umowie a moje urządzenia chłodnicze dotrą do nowego klienta. Ugadaliśmy się i od razu zaczęliśmy pakować produkty do samochodu.

Więcej na http://www.technoblock.com.pl