Zestaw z myślą o zaproszonych

Zestaw z myślą o zaproszonych

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Planując wesele mamy na głowie mnóstwo obowiązków. Przecież tyle spraw trzeba ogarnąć, tyle rzeczy przygotować, o tylu rzeczach pamiętać. Przecież to nie tylko ślub o kościół, ale również wesele. Więc nie dość, że ksiądz, wystrój kościoła, kwiaty, samochód, to jeszcze menu, wystrój sali, obrączki, buty, alkohol, orkiestra, fotograf. Jest tego całe mnóstwo.

Upominki dla gości

zestawy upominkoweObecnie jednak jest wiele nowych rzeczy, które się praktykuje na ślubach i weselach. Są to czasem naprawdę fajne i ciekawe pomysły. Podziękowania dla rodziców, świadków i rodziców chrzestnych są na przykład zwyczajem ponadczasowym i pewnie przetrwa to na następne lata. Jest to bardzo miłe i na pewno potrzebne. Innym ciekawym zwyczajem są podziękowania dla gości. Mogą one przybrać naprawdę różną  formę. Generalnie chodzi o to, aby podziękować za przybycie, za to że ktoś jest z młodą parą w tym szczególnym dniu. Czasem są to grawerowane tabliczki, czasem jakaś niewielka figurka, czasem magnesy, a czasem różne zestawy upominkowe. Koszta tego przedsięwzięcia są niewielkie w skali całego wesela, a jest to naprawdę miłe. Gość czuje się doceniony i szczęśliwy. Co więcej- ma pamiątkę z tego dnia i może sobie go w przyszłości wspominać. Jest to bardzo fajny gest ze strony pary młodej. Oczywiście upominki mogą być najróżniejsze, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Takie zestawy upominkowe, aby ułatwić zadanie, są już najczęściej gotowe i możemy tylko wybierać o nas interesuje. Co więcej zamówić możemy od razu z karteczką, na której będą na przykład imiona pary młodej, data ślubu i krótkie podziękowanie lub wierszyk. Zestawy można kupić stacjonarnie lub w internecie. Najczęściej w danym sklepie kupimy od razu zawieszki lub naklejki na butelki wódki, podziękowania dla rodziców i chrzestnych.