Zdecydowałem się na rozwód

Zdecydowałem się na rozwód

  • Post Author:
  • Post Category:Prawo

Nadszedł w moim życiu czas na zmiany. Postanowiliśmy z moją żoną się rozwieść. Myślałem, że uda nam się załatwić sprawę polubownie, w końcu w trakcie małżeństwa byliśmy zgodni. Niestety żona chciała rozwodu z orzeczeniem o mojej winie. Nie chciałem się na to zgodzić i potrzebowałem adwokata, aby pomógł mi się obronić. 

Szukałem adwokata specjalizującego się w rozwodach 

adwokat od rozwodów w świdnicyPoprosiłem znajomego adwokata, żeby pomógł mi kogoś znaleźć. On sam był specjalistą w prawie karnym, dlatego nie mógł mi pomóc. Kilka dni później powiedział mi, że jest jeden adwokat od rozwodów w świdnicy, którego może mi polecić. Jest to starszy adwokat, które ma duże doświadczenie i w swojej prawniczej karierze rozwiódł już kilkadziesiąt par. Jest znany ze swojej dyskrecji, rozwodziły się „u niego” nawet znane osoby, którym zależało na polubownym i szybkim załatwieniu sprawy. Nigdy nie miał problemów z wyprowadzeniem racji swoich klientów. Postanowiłem spotkać się z tym adwokatem. Umówiłem się z nim na następny dzień. Przedstawiłem mu osnowę sprawy, a on uznał, że nie powinno być problemów z polubownym załatwieniem sprawy. Zawierzyłem mu swoją sprawę. Następnie mój adwokat spotkał się z adwokatem mojej żony. Nie wiem, jak wyglądała rozmowa między nimi, ale już następnego dnia dostałem telefon od żony, że zgadza się na rozwód bez orzeczenia o winie.

Muszę przyznać, że mój adwokat naprawdę jest specjalistą w swoim fachu. Zostałem przez niego rozwiedziony bezproblemowo. Nie dziwię się, że mój znajomy polecał mi go, jako renomowanego prawnika. W dodatku mimo wielu lat doświadczenia nie ma zbyt wygórowanych cen za swoje usługi. Okazało się, że moja znajoma z pracy również się rozwodzi. Bez żadnych wątpliwości poleciłem jej mojego adwokata, jako wielkiego specjalistę w swoim zawodzie.