Zazdrosna żona wynajmuje biuro detektywistyczne

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Jestem mężatką od dwóch lat. Dwa lata temu przeprowadziliśmy się z mężem do Wrocławia. Mąż dostał awans co wiązało się z przeprowadzką. Od jakiegoś czasu coraz później wraca z pracy. Zmienił się i mało rozmawiamy.

Biuro detektywistyczne i niesłuszne podejrzenia

Biuro detektywistyczne Zaczęłam podejrzewać, że kogoś ma. Przyjaciółka powiedziała mi, że jej znajomy prowadzi biuro detektywistyczne i powinnam się umówić. Pomyślałam, ze taki detektyw na pewno mi pomoże. Mam nadzieję jednak, że moje podejrzenia są błędne. Pojechałam na spotkanie gdy mąż wszedł do pracy. Biuro detektywistyczne znajdowało się w centrum Wrocławia. Gdy weszłam do środka to byli tam dwaj detektywi, którzy omawiali jakąś sprawę. Zostałam pokierowana do biura ich szefa. Znajomy przyjaciółki to detektyw z wieloletnim doświadczeniem i zapewnił,że mi pomoże w mojej sprawie. Przygotowałam potrzebne informacje o mężu i zostało mi czekać. pierwszy kontakt ze strony detektywa był już po dwóch dniach. Biuro detektywistyczne działa szybko i skutecznie. Na razie nic nie mieli. Po tygodniu detektyw zaprosił mnie na spotkanie. Ostatecznie okazało się, że mąż nie ma nic na sumieniu. Ciężko pracował a po pracy jeździł do biura turystycznego. Szykował dla mnie niespodziankę na rocznicę ślubu. Cieszę się, że wynajęłam to biuro detektywistyczne, ponieważ wszelkie moje podejrzenia zniknęły. Detektywi odwalili kawał dobrej roboty i otrzymałam szczegółowe informacje na temat męża. Przygotuję dziś dla niego pyszną kolację. Przyjaciółce podziękowałam za namiary na biuro detektywistyczne i z dumą oznajmiłam, że w moim małżeństwie wszystko jest w porządku.

Mężowi oczywiście nie powiem, ze śledzili go detektywi na moje zlecenie bo na pewno nie byłby zadowolony. Najważniejsze, że wszystko gra. Jestem spokojna i nie muszę się o zupełnie nic martwić.

O biurze przeczytasz na www.detektywi-fides.pl