Zamówiłam zawiesia do firmy

Pracuję w firmie zajmującej się transportem maszyn, kontenerów i ogólnie transportem HDS. Znam się zatem trochę na transporcie, choć raczej na wytyczani tras, składaniu zamówień, czy innych sprawach pracowniczych. Dlatego też jak ostatnio składałam zamówienie firmowe to musiałam się trochę namęczyć, żeby wybrać najlepsze produkty.

Trwałe zawiesia i ich wymiana

trwałe zawiesia od producentaMój szef powiedział, że musimy zamówić nowe zawiesia do firmy. Stare już są bardzo zniszczone, a takie być zdecydowanie nie mogły być użytkowane. Zawiesia pasowe utrzymują bardzo ciężkie ładunki, więc nie mogą być byle jakie. Liczą się jedynie trwałe zawiesia od producenta, inne nie wchodzą w grę. Dlatego też takie musiałam zamówić. Przeglądałam oferty różnych producentów, żeby je porównać i wybrać te najlepsze. Nie było to jednak łatwe. Zauważyłam, ze jest bardzo duży wybór tych zawiesi. Mają one różne kolory, są produkowane z różnych materiałów, mają także różne końcówki. Nie wiedziałam o które konkretnie chodzi. Musiałam się dopytać naszych pracowników o to jakie one mają być. Dobrze, że jeden z pracowników był bardzo pomocny i wszystko mi wytłumaczył. Teraz już wiedziałam, że muszę zamówić trwałe zawiesia od producenta. Muszą być one specjalnie dostosowane do przewozów HDS i jak powiem u producenta to na pewno da mi odpowiednie. Sprzedawca też będzie się na tym znał, więc nie muszę się aż tak w to zagłębiać. To mi bardzo ułatwiło zadanie. Faktycznie tak właśnie było i zamówienie zawiesi było już dla mnie bardzo łatwe. Wytłumaczyłam o co ci chodzi, i załatwiłam to co trzeba. 

Szef mnie nawet pochwalił, że zamówiłam tak dobrej jakości zawiesia pasowe. Jest z nich bardzo zadowolony i są one nawet lepsze niż do tej pory mieliśmy. Mam nadzieję, ze użytkowanie również będzie dobre.