Zalety opalania skóry przy pomocy pianki

Zalety opalania skóry przy pomocy pianki

  • Post Author:
  • Post Category:Zdrowie

Myśląc o samoopalaczach, dużo ludzi kojarzy to od razu z kremem lub żelem. Na rynek coraz częściej wprowadza się innowacyjne produkty, takie jak pianki. Są lepsze, ponieważ od razu wnikają w pory skóry. Mają również wiele innych atutów, które warto opisać. Tak innowacyjna forma samoopalaczy zaspokaja potrzeby wielu ludziom chcącym mieć brązowy kolor skóry.

Pianka do opalania skóry — zalety

pianka samoopalającaWśród wielu właściwości pianek najbardziej na uwagę zasługuje wnikliwość. Pianka samoopalająca doskonale wchodzi w pory skóry, przez co jest bardzo skuteczna w opalaniu. Chwilowo je zatyka, lecz dzięki temu mamy pewność, że cały obszar, na który nałożyliśmy piankę, będzie równo opalony, w tym samym odcieniu, bez żadnych plam. Pianka idealnie nadaje się dla osób, które chcą opalić widoczne części ciała, na przykład twarz lub szyję. Innym atutem są właściwości zdrowotne. W piankach możemy znaleźć wiele minerałów, takich jak karoten. Poza nimi w takich samoopalaczach znajdziemy też witaminy z grupy A, C, E. Wnikają one w skórę, dzięki czemu staje się ona elastyczna, a co najważniejsze nie starzeje. Dermatolodzy wśród wszystkich samoopalaczy najbardziej polecają pianki ze względu na to, że poprawiają sprężystość skóry. Są dzięki temu pomocne w przeciwdziałaniu zmarszczkom. Odpowiednie odżywienie skóry, czyli podanie tych witamin jest świetnym środkiem na nadpotliwość Ilość oddawanego potu jest regulowana, przez co unikamy efektu świecącej się skóry.

Stosowanie pianki jest najlepszą metodą do opalania się w bezsłoneczne dni. Poza ciekawym efektem wizualnym możemy zyskać wiele potrzebnych skórze witamin i mikroelementów. Szczególnie polecam korzystanie z nich osobom, które rzadko wychodzą z pomieszczenia, na przykład ze względu na rodzaj wykonywanej pracy.