Zakupy rzeczy Yankee Candle dla siostry

Zakupy rzeczy Yankee Candle dla siostry

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

 

Moja siostra miała niedawno imieniny. W sumie to w dzień jej imienin nie mogłam jej odwiedzić bo po prostu wtedy miałam wyjazd z prascy. Jednak gdy wróciłam postanowiłam ją odwiedzić.W sumie to nie pamiętam imienin żebym nie przyszła do niej z życzeniami i jakimś drobiazgiem.

Yankee Candle w sklepie w galerii

Yankee Candle w sklepieZresztą ona o mnie też zawsze pamięta. Dlatego też poszłam pochodzić do sklepu żeby jej coś kupić. Zobaczyłam, że jest Yankee Candle w sklepie a wiem, że siostra lubi różne zapachy tej właśnie marki.Zresztą ja też bardzo lubię tę firmę. Od razu zaczęłam wąchać wszystko co tam było. Stwierdziłam, że kupię jej najlepiej kilka rzeczy o jednej nucie zapachowej. Tylko długo nie mogłam się zdecydować jaki zapach wybrać. Było ich zresztą tam aż tyle, że w końcu zaczęły mi się mylić. Jednak wiem mniej więcej jakie zapachy lubi moja siostra. W sumie jeśli chodzi o zapachy to ona lubi takie wonie naprawdę bardzo kwiatowe. Czyli jest zupełnym przeciwieństwem mnie. Ja bowiem najbardziej lubię takie orzeźwiające zapachy owocowe. Dla siostry wybrałam za to świece, kule do kąpieli a także wosk zapachowy o tej samej kwiatowej nucie zapachowej. Myślę po prostu, że to sprawi jej przyjemność. Pan iw sklepie naprawdę bardzo ładnie zapakowała mi wszystko i dała mi jeszcze rabat ze względu na to, że kupiłam trzy produkty z tej samej serii. Naprawdę nie spodziewałam się tego także byłam naprawdę miło zaskoczona.

Po tym jak dostałam zapakowany prezent od razu pojechałam do siostry. I tak jak myślałam naprawdę bardzo ucieszyła się z tego powodu, że kupiłam jej coś takiego. Świecie od razu zapaliła i powiedziała, że jest to jej zapach także będzie jej używać tylko na specjalne okazje. A kulę także zostawi sobie gdy będzie miała możliwość zrobić sobie jakąś relaksacyjną kąpiel.