Zakup rodzinnego namiotu

Zakup rodzinnego namiotu

  • Post Author:
  • Post Category:Sport

Dwójka moich dzieci jest już w wieku szkolnym. Chcę żeby dzieci spędzały z nami dosyć dużo czasu. Uważam, że jest to bardzo ważne bo niedługo zaczną być nastolatkami i wtedy będzie mi już trudno znaleźć z nim i wspólny język jeśli teraz nasza relacja nie będzie silna.

Wyjazd z dziećmi po namiot

namioty marki vangoW tym roku dlatego też stwierdziłam, że pojedziemy z dziećmi na wakacje pod namiot. Oni jeszcze nigdy nie byli pod namiotem także będzie to dla nich na pewno świetna zabawa. A my z mężem też dawno nie byliśmy na tego typu wakacjach. Na pewno w ten sposób przeżyjemy wspólnie jakąś przygodę. Mieszkając w namiocie na pewno będziemy mogli spędzić z sobą po prostu więcej czasu niż gdybyśmy pojechali gdzieś na urlop do pensjonatu. Musieliśmy kupić tylko najlepszy namiot. Jednak skoro jedziemy z dziećmi to musi on spełniać wszystkie nasze wymogi. W internecie mąż znalazł namioty marki vango, które mają świetną opinie. Namioty te były duże także spokojnie wszyscy się tam zmieścimy i nie będzie problemu z noclegiem. Dla mnie najważniejsze było to, że namiot ten był zrobiony z najwyższej jakości materiałów. I, że miał tak dużo dobrych opinii. Jednak inne namioty nie miały ich tak dużo. Do tego nie kosztował bardzo dużo. Zdecydowaliśmy się więc z mężem ta taki właśnie rodzinny namiot. Moje dzieci też cieszyły się z niego gdy pokazałam im jego zdjęcie w internecie. Tak samo nie mogły doczekać się przesyłki z namiotem. Gdy namiot do nas przyszedł to próbowaliśmy rozłożyć go nawet w salonie ale był trochę za duży żeby się to nam udało.

Także musieliśmy poczekać aż będą wakacje i pojedziemy nad jezioro pod namiot. Przez internet zamówiliśmy jeszcze materace i śpiwory. Resztę niezbędnych rzeczy pożyczyłam od koleżanki. Namiot bez problemu po złożeniu zmieścił się do bagażnika.