Zakup pierścionka z diamentami na zaręczyny

Zakup pierścionka z diamentami na zaręczyny

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Z Wioletą jestem już niespełna rok, ale ją kocham i wiem, że jest to wybranka mojego serca. Postanowiłem więc, że się jej oświadczę. Znam we Wrocławiu świetny sklep jubilerski i się do niego udam. Odłożyłem sporą sumę pieniędzy i na pewno wybiorę jakiś piękny pierścionek zaręczynowy.

Diamenty mnie interesują

diamentyW tym sklepie jest również naprawa biżuterii i jak kiedyś tam byłem z łańcuszkiem, to widziałem, że mają piękne pierścionki. Jeżeli chodzi o kamienie to interesują mnie tylko najwyższej jakości diamenty z Wrocławia. Wiem, że Wioleta uwielbia te kamienie. Kiedy już dojechałem do centrum Wrocławia to od razu skierowałem się do tego sklepu jubilerskiego. Pozostałe zakupy zrobię później. W środku był sprzedawca, który już wielokrotnie mnie obsługiwał. Powiedziałem mu, że interesują mnie pierścionki zaręczynowe, ale tylko takie, które mają diamenty i pokazał mi gablotę, gdzie były dostępne wszystkie takie pierścionki. Wybór był ogromny, jednak nie było takiego, który spodobałby się Wiolecie. Ona lubi skromne pierścionki i taki właśnie chciałem kupić. Sprzedawca widząc moje niezdecydowanie, powiedział, że również wykonuje pierścionki na zamówienie i może mi takie rozwiązanie zaoferować. Bardzo się ucieszyłem i tak też zrobiliśmy. Wioleta dostanie pierścionek zaręczynowy, który został zaprojektowany specjalnie dla niej. Sprzedawca ma również piękne obrączki ślubne i jak będziemy planowali datę ślubu to na pewno obrączki kupimy również w tym sklepie jubilerskim. Mi się podobają klasyczne obrączki, które są gładkie i nie mają żadnych wzorów.

Wioleta ma taki sam gust, więc na pewno takie klasyczne obrączki ślubne wybierzemy. Pierścionek, który będzie robiony na zamówienie posiada piękny wzór i jest bardzo delikatny. Na pewno się spodoba mojej dziewczynie. Już nie mogę się doczekać.