Zakup nowoczesnych maszyn drukujących książki

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Pewnie każdy z was lubi zakupy, no może nie każdy, zawsze znajdzie się osoba, która może nie przepadać za zakupami. Ale ja należę do osób, które je uwielbiają. Zwłaszcza jak robię zakupy nie za swoje pieniądze.

Druk książek i ładna oprawa

druk książekTo znaczy firmowe. Wiadomo, że wtedy nie kupuję dla siebie rzeczy, tylko kupuje coś na wyposażenie przedsiębiorstwa. Ostatnio spadł na mnie zaszczyt kupienia nowoczesnych maszyn drukujących. A, że się na tym znam, to oczywiście szef polecił mi abym dokonała zakupu drukarek. Nasza drukarnia jest dość mała. Spokojnie zmieszczą się tam dwie takie nowe maszyny drukujące. Te stare mamy jakieś dwadzieścia lat. Są one nawet w dobrym stanie, ale powoli zaczynają się nam psuć, to znaczy nie drukują kolorów w tak intensywnym kolorze jak kiedyś. W Krakowie jest jeden taki sklep, gdzie mogę kupić drukarki dużych rozmiarów. Na szczęście mogę dostać aż piętnaście lat gwarancji z możliwością jej przedłużenia, jeśli przeglądu zakupionego sprzętu będzie dokonywała firma od której je kupujemy. sprzedawca mnie zapewniał, że te drukarki potrafią wszystko. Bez problemu wydrukują druk folderów, wystarczy wpisać parametry do komputera drukarek i gotowe można zrobić sobie przerwę. Może kiedyś widzieliście duże drukarki, ale na pewno nie przypominają tych z drukarni, gdzie drukują książki. Tam niedrogi druk książek w krakowie musi tak się odbywać, aby można było potem ładnie ją oprawić. My raczej robimy sam druk katalogów, więc nasze nowe drukarki mogą być wąskie, nie musza być szerokie, jak te do drukowania książek.

Zanim oczywiście kupiłam te drukarki, to oczywiście je przetestowałam, sprzedawca objaśnił mi zasady korzystania z tego typu urządzeń. Zakupu trwały chyba godzinę. Następnego dnia drukarki były już u nas w firmie. Cena też była odpowiednia.