Zabezpieczenie pracy dyplomowej okładką kanałową

Zabezpieczenie pracy dyplomowej okładką kanałową

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Praca licencjacka, magisterska, inżynierska czy doktorancka to jedna z prac z którą musi się zmierzyć każdy student. Nie jest to najłatwiejsze zadanie i nie raz wymagające wielu poświęceń, trudów i doświadczeń. Po opracowaniu i zakończeniu pisania tekstu przychodzi pora na jego oprawienie, a zadając sobie tyle trudu chcemy by efekt końcowy był elegancki i efektowny.

Wybór oprawy pracy dyplomowej

okładki kanałowe twardePrace dyplomowe najczęściej oprawiane są w okładki kanałowe twarde. Jest to rodzaj introligatorski, składany przy użyciu bindownicy kanałowej. Kartki drukowane i umieszczane w kanale, zbudowanym z metalowej listwy zapewniającej sztywność. Nie potrzeba klejenia, czy dziurkowania, wystarczy zacisnąć w bindownicy i gotowe. Zanim przystąpimy do obrony warto pomyśleć o oprawie tak ciężko napisanej pracy. Nie chcemy, by nasze dzieło nad którym tyle siedzieliśmy i któremu tyle czasu i zaangażowania poświęciliśmy uległo zniszczeniu. Twarde okładki  kanałowe składają się z sztywnej warstwy zewnętrznej, która obecnie dostępna jest w czterech kolorach. Mamy do wyboru: czarny, zielony, bordowy i granatowy. Są to stonowane kolory, pasujące do tego rodzaju prac. Po odpowiednim przygotowaniu i zredagowaniu tekstu, według określonych wytycznych oddajemy do druku. Przez wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i szybkości całego procesu druku i składania, prace gotowe mogą być w kilkanaście minut. Każda oprawa może być ozdobiona pozłacanymi literami.

Odpowiednie przygotowanie tekstu, szybka metoda oprawy sprawia, że każdy decyduje się na okładki kanałowe. Zapewnia to elegancje, estetykę i trwałość pracy. Oprócz tego zabezpiecza przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Każdy decydujący się na twarde okładki kanałowe jest zadowolony z dokonanego wyboru.