Wystawa rowerów miejskich w centrum miasta

  • Post Author:
  • Post Category:Rozrywka

Ostatnio w wakacje bardzo dużo się u nas dzieję. Centrum kultury naszego miasta wymyśla coraz to nowsze atrakcje dla nas. Urządzają przeróżne przedstawienia kulturowe oraz pokazy, czy też właśnie wystawy na przeróżny temat.

Rowery miejskie są popularne

rowery miejskieW ten weekend była zorganizowana wystawa dotycząca rowerów. Na całym placu były poustawiane rowery i to nie jakieś przypadkowe, ale z każdej epoki, czyli od momentu kiedy one weszły na rynek. Nie wszystkie były oryginalne, niektóre były replikami, ale wyglądały tak jakby były oryginalne. Były i też nowoczesne rowery z naszych czasów. Jak na przykład rowery miejskie, które są dziś tak bardzo popularne. Można było sobie zrobić przy tych rowerach zdjęcia. Każdy robił zdjęcia przy tych starszych rowerach z dawnych czasów. Ale niestety nikt nie mógł na nie usiąść, ponieważ mogły by ulec zniszczeniu. Na rynku był też sklep, taki niewielki z pamiątkami rowerowymi. Można było na przykład kupić pocztówki z obrazkami rowerów. Nawet był na rynku rysownik, który mógł nam narysować rower a przy okazji i nas. Nowinką były rowery elektryczne, które były znacznie większe od pozostałych modeli. Niemniej najlepsze było wieczorem, były pokazy sztucznych ogni. Dodatkową atrakcją był przejazd rikszą prowadzoną przez rowery holenderskie. Ja skorzystałam z okazji oraz przejechałam się taką rikszą po całym mieście. Milo było sobie tak jechać i podziwiać miasto. To była nie lada gratka dla turystów, którzy akurat przyjechali w ten weekend. ciekawe co wymyślą za jakiś czas. Już się nie mogę doczekać kolejnej wystawy. Ale nie mam pojęcia co mogą wymyślać.

W planach kolejna wystawa ma być za dwa tygodnie. Co będzie w programie owiane jest wielką tajemnicą. Może dlatego każdy jest ciekawy i przychodzi na te wystaw. Zobaczymy.

Więcej na stronie http://www.chillride.pl