Wynajmuję lokal po kancelarii patentowej

Wynajmuję lokal po kancelarii patentowej

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Planuję otworzyć sklep z ubraniami. Lokal, który pojawił się w gazecie na wynajem znajduje się blisko mojego miejsca zamieszkania. Postanowiłam tam podjechać żeby zobaczyć go na żywo. Okazało się, że kancelaria patentowa, która się tam znajduje pełnie swoje obowiązki do końca miesiąc.

Rzecznik patentowy bardzo mi pomógł

Rzecznik PatentowyLokal był spory i idealnie będzie pasował na mój sklep. Rzecznik patentowy, z którym rozmawiałam przekazał mi swoją wizytówkę i mogę się do niego zgłosić gdybym miała jakiekolwiek problemy w przyszłości ze znakiem towarowym lub własnością. Zgłoszenie znaku towarowego jest bardzo ważne w trakcie zakładania firmy. Nawet nie sądziłam, ze muszę to załatwić. Polecany rzecznik patentowy wyjaśnił mi, ze zastrzeżenie nazwy firmy to bardzo ważna czynność. Dzięki niej będę miała pewność, że moja marka jest bezpieczne i nie zostanie wykorzystana przez nikogo innego. Cieszę się, że przyjechałam obejrzeć lokal. Dzięki mojej wizycie udało mi się sporo dowiedzieć o kancelarii patentowej. Do tej pory nie zastanawiałam się nad takimi rzeczami. Rzecznik patentowy, z którym rozmawiałam był bardzo uprzejmy i na pewno skorzystam z jego usług i będę dalej przekazywać kontakt do niego. Badanie patentowe jest przydatne dla wielu firm. Warto jest wykonać przy pomocy specjalistów. Oni pomogą nam zabezpieczyć swoją markę a przy okazji swoje interesy. Okazało się, że lokal jeszcze nie jest zajęty. Mi się od razu spodobał więc postanowiłam podpisać wszystkie formalności. Zostałam właścicielką lokalu. Muszę przygotować znak towarowy i skontaktować się z rzecznikiem, którego poznałam i który pomorze mi w zastrzeżeniu nazwy mojej firmy.

Kancelaria patentowa wynajęła większy lokal na obrzeżach miasta. Nie jest to jednak tak daleko żebym nie mogła tam podjechać. Mam mało czasu bo do końca miesiąca planuję wszystko załatwić, żeby móc już działać.