Wynajem studia fotograficznego na casting

Wynajem studia fotograficznego na casting

 

Kiedy kończyłam swoje studia na kierunku marketingu od zawsze wiedziałam, że chcę pracować w reklamie. Praca przy produkcji, czy wymyślanie nowych koncepcji to było coś w sam raz dla mnie. Udało mi się i zaczęłam pracować dla jednej z najbardziej cenionych agencji reklamowych w Warszawie.

Fotografie castingowe w wynajętym studiu

wynajem studia fotograficznego WarszawaMój szef powiedział, że od teraz musimy nieco zwiększyć naszą ofertę, ponieważ teraz nasi zleceniodawcy mieli co do nas coraz to większe wymagania. Mój szef wpadł na to, aby otworzyć w naszej agencji reklamowej także wany bank twarzy co sprawi, iż nasi zleceniodawcy będą bardzo zadowoleni. Co oznacza bank twarzy? Przede wszystkim szukamy osób w różnym wieku, które mogłyby zagrać w jakimś spocie reklamowym czy zostać statystami w filmie. Niestety, nie mieliśmy zbyt wielu takich osób, dlatego też musiałam wymyślić jak ich zdobyć. W końcu w mojej głowie pojawiła się myśl – wynajem studia fotograficznego Warszawa! Potrzebowaliśmy fajnego miejsca na casting, gdzie moglibyśmy się rozłożyć z naszym sprzętem i porobić fotki naszym kandydatom. Szef stwierdził, że to naprawdę dobry pomysł. Odnalezienie odpowiedniego miejsca nie zajęło mi dużo czasu. Fajne studio udało mi się znaleźć w samym centrum miasta. Cena nie była wygórowana a i nasi potencjalni aktorzy mieli blisko zarówno z metra jak i linii autobusowych i tramwajowych. Ogłosiliśmy informację o naborze i co jakiś czas sprawdzaliśmy czy są osoby zainteresowane współpracą.

Jak się jednak okazało nasze obawy nie miały podstaw. Samo studio fotograficzne miało dobre położenie jak również posiadało oznakowanie, dzięki czemu nikt nie miał problemów z trafieniem. Różne kolory tła ale także lampy jakie wynajęliśmy sprawiły, że ten casting był niezwykle owocny.