Wynajęcie apartamentu z bali w Szaflarach

Wynajęcie apartamentu z bali w Szaflarach

  • Post Author:
  • Post Category:Turystyka

Razem z moją rodziną spędzamy dużo czasu podróżując po świecie. W tym roku zdecydowaliśmy się zostać w Polsce i spędzić kilkudniowy urlop na południu naszego kraju. Chciałam spędzić kilka dni z moim mężem w komfortowych warunkach.

Komfortowy apartament z bali w Szaflarach

apartamenty z bali szaflaryMój mąż postanowił wynająć dla nas bardzo ekskluzywne miejsce, w którym mieliśmy się zrelaksować. Jeśli chodzi o dobre apartamenty z bali Szaflary mają wiele do zaoferowania. W Internecie znaleźliśmy wiele ciekawych ofert i postanowiliśmy skorzystać z jednej z nich. Apartament, który wynajęliśmy okazał się bardzo luksusowy i przede wszystkim przestronny. Znajdował się w kompleksie innych domków z bali, a okolica była bardzo ładna i malownicza. Zza okien apartamentu rozciągał się wspaniały widok na Tatry, które oboje uwielbialiśmy. W apartamencie znajdowało się wielkie łoże małżeńskie wykonane z drewnianych desek z bali, a całość była urządzona z gustem i smakiem. Od samego początku, w naszym apartamencie czuliśmy się bardz dobrze i komfortowo. Nie brakowało także ozdób i dekoracji w typowo góralskim stylu. Także łazienka była świetnie urządzona i wyposażona w dużą wannę z hydromasażem. W całym apartamencie zainstalowane zostało także ogrzewanie podłogowe, a puszyste i świeże szlafroki z motywem góralskim zachęcały do odwiedzin w małej saunie, ulokowanej obok łazienki. Nasz kilkudniowy pobyt w Szaflarach okazał się być bardzo udany. Bardzo cieszyłam się z wyboru tego miejsca i byłam zadowolona z wszelkich wygód i dobrodziejstw nam oferowanych.

Cieszyłam się, że mogłam spędzić z moim mężem kilka dni z dala od miasta. Urlop spędziliśmy w wyjątkowo pięknym miejscu, do którego z pewnością powrócimy. Byłam bardzo zadowolona z pobytu i cieszyłam się, że spędziłam kilka dni w tak malowniczym miejscu.