Wyjazd na mazury z mężem i wynajem jachtów

Wyjazd na mazury z mężem i wynajem jachtów

  • Post Author:
  • Post Category:Turystyka

W sumie zawsze z mężem na urlop wyjeżdżaliśmy zagranicę. Po prostu całym rokiem odkładaliśmy pieniądze na to by móc chociaż raz w roku poczuć się luksusowo. Zresztą ani ja ani mąż nie zarabiamy kokosów a jednak dzięki temu, że potrafimy oszczędzać zawsze mogliśmy spędzić naprawdę królewskie wakacje.

Wynajem jachtów nie był drogi

wynajem jachtówW tym roku jednak miało być zupełnie inaczej. Po prostu w trakcie roku musieliśmy zmienić samochód i zrobić naprawdę duży remont mieszkania. Także na takie wakacje po prostu nie było już pieniędzy. W sumie było mi z tego powodu bardzo przykro bo jednak zawsze priorytetem były dla nas fajne wakacje. W sumie dzięki nim ładowaliśmy baterię na cały rok. Mąż jednak stwierdził, że na pewno podczas urlopu nie będziemy siedzieć w domu i że na wakacje w kraju jeszcze nas stać. Mąż zaproponował mazury w sumie dlatego, że nigdy tam nie byliśmy. W sumie mi było już wszystko jedno. Mąż powiedział, że ma dla mnie niespodziankę i że zrobił czarter jachtów dla nas. W sumie był to czarter bez patentu, bo przecież ani ja ani mąż patentu nie mieliśmy. W sumie taki czarter jachtów motorowych musi jednak trochę kosztować i nie wiem czy w tym roku jest to dobry pomysł. Jednak mąż powiedział, że tani wynajem jachtów  mazury nie jest wcale taki drogi jak może mi się to wydawać. W sumie byłam zadowolona pojedziemy na wakacje na mazury, ale popływamy sobie jachtem. A nigdy takim jachtem nie pływałam i pewnie będzie to niesamowite przeżycie. Zresztą koleżanka z pracy opowiadała mi, że na mazurach jest naprawdę cudownie i że ona nie zamieniłaby wakacji tam na żadne zagraniczne.

No zobaczymy może okaże się, że po tych wakacjach na mazurach nie będziemy chcieli z mężem jeździć już nigdzie indziej. No na razie jestem coraz bardziej podekscytowana naszym wyjazdem, zresztą to już niedługo.