Wygodne plecaki Coolpack

Wygodne plecaki Coolpack

  • Post Author:
  • Post Category:Moda

Kiedy dziecko idzie do pierwszej klasy, to poza paroma książeczkami, kredkami i jedzeniem oraz piciem, nie potrzebuje niczego więcej. Często zwykła reklamówka jest w stanie to wszystko pomieścić. Lecz z upływem lat, książek, przyborów i różnych niezbędnych szkolnych gadżetów tylko przybywa.

Lepsze tornistry czy plecaki coolpack?

plecak coolpackOd około trzeciej klasy, kiedy nasze dzieci zaczynają mieć więcej przedmiotów w szkole, zwiększa się tez ilość potrzebnych książek. Dziecko spędza w szkole coraz więcej godzin, więc tez potrzebuje więcej jedzenia i picia. Co prawda nie ma już popołudniowych drzemek jak w przedszkolu, ale są przerwy między godzinami lekcyjnymi, na których dzieci mogą odpocząć, zjeść śniadanie czy podwieczorek. Do trzeciej klasy, maluchy noszą swoje przybory w usztywnianych tornistrach, bo są dla nich lepsze, a od czwartej klasy zamieniają je na plecak coolpack, który jest znacznie bardziej miękki. Jest też większy, z racji większego zapotrzebowania, ale nadal jest lekki, przez co można w nim sporo zmieścić, a jego waga nadal nie przekroczy połowy wagi dziecka. Plecak posiada mnóstwo małych kieszonek, w których można umieścić małe przedmioty, albo pojemnik ze śniadaniem czy butelkę wody. W środku jest podzielony na dwie oddzielne części, z których każda jest zapinana na zamek. Taki podział ułatwia porządkowanie rzeczy i szybkie znajdowanie w nim niezbędnych książek czy przyborów szkolnych. Coolpack uszyty jest z nieprzemakalnego materiału.

Tornistry zdecydowanie są polecane małym dzieciom do trzeciej klasy, a plecaki dla większych uczniów, których plecy są lepiej ukształtowane, a kości bardziej twarde. Pojemny plecak powinien pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy naszego dziecka i ważyć maksymalnie tyle, na ile mu ustawa pozwala.