Wybraliśmy meble do salonu

Wybraliśmy meble do salonu

  • Post Author:
  • Post Category:Wnętrza

 

Dzisiaj byłam z mężem w galerii. Nie dawno została otworzona i można w niej obejrzeć i kupić wiele rzeczy do mieszkań i domów. Galeria zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jest w niej wiele sklepów z pięknymi i solidnymi meblami, które idealnie nadają się do pomieszczeń domowych a także firmowych.

Kupiłam do salonu meble z dobrego drewna

meble drewniane do salonuPonieważ w trakcie otwarcia w wielu sklepach można było liczyć na spore zniżki razem z mężem postanowiliśmy zainwestować nasze odłożone pieniądze na meble drewniane do salonu. Bardzo nam się spodobały a ich cena ostatecznie nas przekonała. Meble drewniane do salonu były wykonane przez bardzo znanego producenta. Kolor mebli idealnie będzie nam pasował do narodnika, który kupiliśmy jakiś czas temu. Myśleliśmy o zmianie mebli ale do tej pory nie mogliśmy się zdecydować. Kiedy jednak zobaczyliśmy meble drewniane do salonu to od razu wiedzieliśmy, ze chcemy je mieć. Jak się okazało na stanie nie było ich w sklepie. Znajdowały się jedynie na dyspozycji. Meble zostały zamówione przez sprzedawcę i w ciągu dwóch tygodni zostaną do nas dostarczone przez kuriera. Wpłaciliśmy połowę kwoty a resztę mamy przekazać kurierowi w trakcie odbioru od niego mebli. Mam nadzieję, ze meble zostaną dostarczone w miarę możliwości w jak najkrótszym czasie. Meble drewniane do salonu będą na pewno ładnie się prezentować kiedy je złożymy. Mąż ma już wszystkie niezbędne narzędzia, które będą do tego potrzebne. Dzisiaj dostałam informacje od kuriera, że około godziny osiemnastej będzie u nas z meblami.

Kurier podjechał zgodnie z ustaleniami. Mąż już był na miejscu więc pomógł kurierowi wnosić wszystkie kartony z meblami. Po wniesieniu wszystkich paczek zabraliśmy sie do pracy. Chcieliśmy w jak najkrótszym czasie złożyć wszystkie meble.