Wręczanie dyplomów i medali z pieczątkami

Wręczanie dyplomów i medali z pieczątkami

  • Post Author:
  • Post Category:Praca

U nas w pracy jest taki zwyczaj, że co roku wręczane są dyplomy i medale dla najlepszych pracowników. W ciągu całego roku co miesiąc każdy z pracowników jest oceniany i najlepsi, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca dostają premię, a reszta musi obejść się smakiem.

Specjalistyczne pieczątki z Krakowa na nagrodach

pieczątkiA na koniec roku czołówka pracowników jest nagradzana za dobrą pracę w czasie całego roku. Tutaj też wybierane są tylko trzy osoby. Wszystkich wyników pilnuje kierownik zakładu. Na pozytywna ocenę liczy się niemalże wszystko. Pracuję w dość dużym sklepie z artykułami budowlanymi i ogrodniczymi. To taki połączony sklep. Mieści się on poza Krakowem, ale tylko parę metrów. Nagrody może i nie są aż takie ładne i ja w ogóle nie muszę ich mieć, ale bon pieniężny, który ci pracownicy otrzymują jest dość duży. To równowartość dwóch pensji. Więc chyba warto jest się starać przez cały rok. Oprócz bonów są rozdawane medale, albo puchary, to zależy od szefa co akurat kupi. Ale bez względu czy będą to medale, czy puchary, to każdy z nich ma taki grawerunek, najlepszy pracownik roku. Grawerowanie nawet jest ładne i bardzo dobrze to wygląda na nich. Nie mogę tego powiedzieć o dyplomach, które też są wręczane. Niby też są ładne, ale trochę je szpecą specjalistyczne pieczątki Kraków, które szef przystawia, czyli nagłówkową firmy, która jest dość duża oraz stawia swoją imienną. Dyplom to można rzucić go w kąt, nie trzeb ago od razu wieszać na ścianie w ramce, prawda? Ja póki co nie zdobyłam takiego pucharu i dyplomu, już nie wspomnę o bonie.

U mnie w pracy są ambitniejsze osoby. Zazwyczaj wygrywają ci co nie mają rodzin. Oni mogą sobie pozwolić na to, by zastać po godzinach, albo wziąć za kogoś dodatkowe godziny lub pracować w święta. Ja mam rodzinę, dwójkę dzieci i nie zaniedbam ich dla paru złotych.