Wprowadzam do oferty nieszablonowy film korporacyjny

Wprowadzam do oferty nieszablonowy film korporacyjny

  • Post Author:
  • Post Category:Reklama

Lubię wprowadzać nowości i zawsze dobrze na tym wychodzę. Często jestem w branży pierwszą osobą, która wprowadziła jakieś niestandardowe rozwiązania. Później to się robi powszechne, ale pomysłów mi nigdy nie brakuje i zawsze coś wymyślam.

Oferta z nieszablonowymi filmami korporacyjnymi jest atrakcyjna

nieszablonowe filmy korporacyjneTeraz oczywiście też zabłysnąłem intelektem i wpadłem na pomysł, żeby wprowadzić do oferty nieszablonowe filmy korporacyjne, których nikt jeszcze nie oferuje. Moi pracownicy są bardzo otwarci na różne nowości i cieszą się nawet, że mogą uczestniczyć w nowym przedsięwzięciu, bo dzięki temu zdobywają też nową wiedzę. Zwołałem zebranie w firmie i powiedziałem wszystkim, że chcę wprowadzić nieszablonowe filmy korporacyjne co spotkało się z ogromnym uznaniem. Wszyscy byli zachwyceni tym pomysłem i co niektórzy to już nawet mieli masę ciekawych pomysłów. Wiedziałem, że to na pewno się uda i od razu zabraliśmy się do działania. W zasadzie to po miesiącu już mogliśmy do oferty wprowadzić nieszablonowe filmy korporacyjne, które od razu wzbudziły zainteresowanie. Każdy był ciekawy na czym to wszystko polega a telefony dosłownie się urywały. Pierwsze zlecenie było od poważnego klienta, który jest właścicielem kilku spółek i cieszyłem się, że zainteresowała go moja nowa oferta. Chłopcy od razu zabrali się do pracy i chcieliśmy jeszcze wykonać wszystko przed terminem, który narzucił nam klient. Byliśmy wygrani. Chłopcy bardzo się postarali, ponieważ film od razu spodobał się klientowi i nie ukrywał swojego zadowolenia.

Te nieszablonowe filmy stały się naszą codziennością. Mamy bardzo dużo zamówień i w konkurencji również się to rozwiązanie pojawiło. Koledzy z branży zawsze mi gratulują pomysłowości i twierdzą, że mam najlepsze pomysły.