Własny serwis komputerów

Własny serwis komputerów

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Od dwóch lat posiadam swój własny serwis komputerów. Prawdę mówiąc, to już od bardzo dawna interesuje mnie wszystko, co związane jest z komputerami i od kilku lat chodził mi po głowie pomysł, żeby założyć swój własny serwis komputerów.

Serwis komputerów to moja pasja

serwis komputerów Postanowiłem nie żyć marzeniami i zdecydowałem się na ten krok, żeby właśnie taki swój własny serwis otworzyć. Muszę powiedzieć szczerze, że miałem niemałe obawy, co do tego, czy powinienem inwestować w taki serwis, ponieważ w mieście, w którym mieszkam, a miastem tym jest Kraków takich właśnie serwisów jest na pęczki i istniała obawa, że mój serwis, jako nowy serwis po prostu nie utrzyma się na rynku. Cieszę się jednakże, że zdecydowałem się zaryzykować, ponieważ była to naprawdę bardzo dobra decyzja. W moim serwisie głównie dokonywana jest naprawa komputerów z krakowa, jednakże w ostatnim czasie również zatrudniłem chłopaka, który naprawia ludziom telefony. Zauważyłam, że była potrzeba zatrudnienia kogoś, kto właśnie na takiej naprawie telefonów się zna, ponieważ do tego mojego serwisu bardzo często przychodzili ludzie z zapytaniem, czy naprawiamy również telefony. Generalnie rzecz biorąc ten mój serwis na tym trudnym rynku krakowskim radzi sobie naprawdę dobrze. Myślę, że ten sukces zawdzięczam głównie moim znajomym, którzy mają swoje własne firmy, w których jest wiele komputerów i jeżeli jakiś szwankuje to właśnie mojemu serwisowi zlecają naprawy, za co jestem im bardzo wdzięczny. Również znajomi, rodzina polecają mnie swoim znajomym, także dzięki temu wszystkiemu jakoś się ten mój biznes kręci.

Zatrudniam trzech pracowników, ponieważ sam nie jestem w stanie wykonać wszystkich napraw. Czasami zdarzają się miesiące, że jest dużo zleceń, a czasami zleceń jest niewiele, ale cóż ten biznes rządzi się własnymi prawami.