Urząd pracy i banery reklamowe

Koleżanka straciła niedawno pracę. Była załamana ponieważ zbankrutowała firma, w której pracowała przez ostatnich pięć lat. Planowała w niedługim czasie zajść w ciąże i teraz musiała po prostu przełożyć swoje plany na bliżej nieokreślona przyszłość.

Banery reklamowe są naprawdę potrzebne

banery

Mieszkała w mieście Inowrocław i martwiła się bardzo, że może być jej bardzo ciężko znaleźć nową pracę. Rynek pracy wcale nie był tak duży. A przecież razem z nią zwolniono jeszcze kilkanaście osób, które miały podobne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe jak ona. Udała się do urzędu pracy by się zarejestrować. Wiedziała, że przysługuje jej prawo do zasiłku. Jednak wiadomo są to śmieszne pieniądze. Miała kredy mieszkaniowy i obawiała się czy będzie ją stać go spłacać. Nie miała praktycznie żadnych oszczędności. A ta wiadomość o bankructwie firmy spadła na nią jak grom z jasnego nieba.Stwierdziła, że nie ma teraz nad czym płakać i trzeba się po prostu wziąć w garść. W urzędzie pracy dowiedziała się,że na razie nie ma niestety pracy dla niej jednak może odbyć szkolenia, może nawet się przebranżowić i wtedy łatwiej będzie jej szukać pracy. Zdecydowała się na szkolenia ekonomia społeczna, które były szczególnie polecane przez doradcę. Już idąc do urzędu widziała banery jak również tablice reklamowe informujące o tym, że osoba bezrobotna może się przebranżowić. Ta reklama zapadła jej szczególnie w pamięć. Koleżanka odbyła w sumie wiele szkoleń. Chodziła na wszystkie, na które się tylko kwalifikowała. Czasem szkolenia te były odpłatne. To znaczy osoba bezrobotna za udział w nich otrzymywała jakieś pieniądze. Na szkoleniach zawsze był podawany obiad. Ogólnie odbyła tyle kursów, że gdy wpisała je w cv zaczęła wreszcie chodzić na rozmowy w sprawie pracy.

Po kilku rozmowach znalazła pracę. I to w zupełnie innej branży niż pracowała dotychczas. Po prostu dzięki ukończonym kursom i szkoleniom mogła podjąć pracę gdzieś indziej. Była bardzo szczęśliwa. Nawet pensja, którą będzie otrzymywać będzie wyższa niż ta, która miała w firmie poprzedniej.

O różnych formach reklam, które jak widać sa bardzo potrzebne można dowiedzieć się na – www.cityvision.com.pl