Ulotki najlepszych marek odzieżowych

Ulotki najlepszych marek odzieżowych

  • Post Author:
  • Post Category:Praca

Fantastycznie, po prostu cudownie! Udało się, dostałem pracę jako projektant ulotek reklamowych dla sklepu z modą młodzieżową. Nie mogłem lepiej trafić. Zacząłem od razu tworzyć i bawić się z marką backyard cartel, którą notabene znałem z autopsji, ponieważ miałem spodnie tej marki.

Ulotki dla Cayler and Sons były zjawiskowe

backyard cartelBackyard cartel dobrze znałem z ich projektów, z wysublimowanej i delikatnej narracji w tworzeniu ubrań dla osób które chciały wyglądać schludnie, ale też nie odbiegać od mody ulicy. Dlatego pod tym kątem stworzyłem ulotki. Drugą marką była firma, sygnowana nazwiskiem jednego z największych idoli lat młodzieńczych. Z resztą stara koszulka KOKA cały czas zdobi mój tors, ponieważ jestem wierny tej marce. Tak, musicie wiedzieć że koszulka KOKA to cała moja historia z projektowaniem artystycznym, z muzyką hip-hopową i tekstami mojego idola. Grafiki tworzone dla nich to absolutne wyróżnienie. Widziałem też jak się prezentuje czapka mitchell and ness, a ona w porównaniu ze starymi czapkami z lat dziewięćdziesiątych, odznacza się dużo większą dbałością o szczegóły. Tak czapka mitchell and ness to już jest zupełnie inny wymiar mody ulicznej. Dlatego na ulotkach odnosiłem się do najlepszych twórców streetartowych. Moja mama mówiła, kiedy patrzyła jak projektuje ulotki, że jej ta carhartt koszulka się bardzo podoba. Spytała się, czy jej kupię na święta, ale ta koszulka carhartt będzie wyglądała na niej bardzo dobrze. Więc myślę, że na święta dostanie i będzie ta koszulka carhartt zdobić jej ciało. Moje ulotki były tak fajne, że niektórzy chcieli je w powiększeniu i chcieli je sobie wydrukować tak na ścianę.

Nawet dostałem oficjalny list na pocztę elektroniczną od firmy cayler and sons, ponieważ tak bardzo im się projekt podoba. A ja super się poczułem.

Więcej informacji o odzieży na Matshop.pl