Technologia w oknie z drewna

Technologia w oknie z drewna

Właśnie dobiegły końca coroczne targi budowlane. Jak co roku cieszyły się one ogromnym zainteresowanie. Wśród gości, odwiedzających targi, były zarówno osoby bezpośrednio powiązane z branżą, jak i można by powiedzieć, przypadkowi przechodnie, którzy przyszli z czystej ciekawości. Nie brakowało też młodych [ar, poszukujących inspiracji do własnego domu. 

Nowoczesne okna na targach

okna drewniane producent

Kolejne targi budowlane, które od klilku lat regularnie odbywają się w naszym mieście, można śmiało zaliczyć do udanych. Dopisała zarówno ilość gości, jak i firm, które wystawiały swoje oferty. Jeden z ciekawszych stanowisk miał tworzący od lat okna drewniane producent pochodzący z południa Polski. Firma zaprezentowała najnowsze projekty okien, które jeszcze nie weszły na rynek. Okna te są o tyle nowatorskie, że posiadają liczne rozwiązania poparte rozwojem technologicznym. To, co najbardziej spodobało się gościom, to fakt, że oknami możemy sterować z pozycji telefonu. Wystarczy ściągnięcie aplikacji na komórkę, aby bez potrzeby wchodzenia do domu, kiedy jesteśmy na przykład w ogrodzie, zamknąć na pierwszym piętrze. Aplikacja ma zasięg niecałych stu metrów. Oczywiście jest ona zabezpieczana specjalnym kodem tak, aby nikt nie mógł rozporządzać naszymi oknami. Takie okna wykonane są oczywiście z drewna. Kiedy pojawią się w sprzedaży, wszystko wskazuje na to, że okażą się hitem tego sezonu. Takie nowinki techniczne u jednego producenta zawsze prowokują wzmożony ruch u konkurencji, co dobrze wróży klientom. 

Ostatnie targi budowlane pokazały, że dzięki rozwojowi technologi, nasze życie będzie stawało się coraz lepsze nawet w tak prozaicznych rzeczach jak zamykanie czy otwieranie okien. Nie musimy już bowiem specjalnie podchodzić do okna. Wystarczy aplikacja na telefonie, aby na odległość rozporządzać oknami.