Szukamy specjalisty od izolacji przeciwwilgociowej

Szukamy specjalisty od izolacji przeciwwilgociowej

Prowadzimy z mężem firmę od trzech lat w naszym mieście. Mamy kilka zleceń w ciągu miesiąca ale całkowicie nam wystarczają żeby się utrzymać na rynku a także żeby zarobić. Ostatnio stwierdziliśmy że przydałaby się jeszcze jakaś dodatkowa osoba. Mąż z dwoma budowlańcami pracują non stop a tak też nie powinno być.

Kto potrafi wykonywać izolację przeciwwilgociową?

Izolacja przeciwwilgociowaProwadzimy firmę budowlaną. Zajmujemy się zakładaniem izolacji. Izolacja pionowa jest bardzo potrzebna. Nasze usługi są doceniane przez klientów i wiele osób z naszych usług korzysta. Izolacja przeciwwodna jest potrzeba w każdym nowo stawianym budynku. Nie ma znaczenia czy to jest budynek mieszkalny czy firmowy. Jeśli nie chcemy mieć w późniejszym czasie żadnych kłopotów z wilgocią to warto zainwestować w izolację. Jeżeli w budynku nie ma piwnicy to izolacja piwnicy nie będzie konieczna. Hydroizolacja piwnicy jest zakładana tylko w przypadku kiedy piwnica jest w budynku. Izolacja przeciwwilgociowa prze nas zakładana jest według określonych norm. Nie oszczędzamy na materiałach. Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Dlatego hydroizolacja fundamentów jest doceniana przez naszych klientów. Na początku z męże zajmowaliśmy się tylko osuszaniem. Osuszanie murów było bardzo popularne dlatego postanowiliśmy rozwinąć nasze usługi w zakładanie izolacji. Ogłoszenie o wolnym stanowisku postanowiłam umieścić w gazecie lokalnej. Ja zajmuję się wszystkimi księgowymi sprawami a także jestem odpowiedzialna za zatrudnianie i rozliczanie pracowników.

Na moje ogłoszenie odezwało się tylko kilku chętnych do pracy. Okazało się,że w tym tylko jedna osoba ma do czynienia w montażu izolacji. szukamy kogoś kto będzie umiał zakładać izolacje a także będzie wiedział jak prawidłowo wykonują się osuszanie zalanych budynków.

Więcej o izolacjach można znaleźć na: www.aktywbud.pl