Szukam w Internecie szkolenia PSPO

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Witajcie, dzisiaj wam opowiem o tym, jak szukałam właściwego szkolenia do mojej firmy. Myślałam, że będzie to łatwiejsze zadanie. Jednak przekonałam się, że Internet jest obecnie pełny śmieci i aby zdobyć rzetelne informacje, czy firmę naprawdę należy się namęczyć.

Najlepsze PSPO prowadzić powinna jedna firma

szkolenia pspoChcę opłacić moim pracownikom egzaminy Scrum na stronie Scrum.org. Jednak aby mieć pewność, że zdadzą je, chcę zapewnić im również odpowiednie szkolenia, które przygotują ich do tego zadania. Dlatego właśnie usiadłam i poszukuje firmy do szkoleń z zakresu Professional Scrum Master. Także interesują mnie szkolenia Professional Scrum Product Owner, jak i trzeci typ szkoleń czyli Scaled Professional Scrum. Chcę, aby jedna firma poprowadziła mi w firmie te trzy rodzaje szkoleń. Nie chcę, aby każde z osoba prowadził kto inny. Po prostu było by to nie praktyczne. Lepiej, aby jedna firma się zajęła szkoleniami jak najlepsze PSPO i tym podobnymi. Po przeszukiwaniu Internetu w końcu udało mi się znaleźć jedną firmę, która organizuje te wszystkie typy szkoleń w firmach, jak i przygotowuje do testów, które można znaleźć na: Scrum.org. Zadzwoniłam do nich i Pani mi wszystko wyjaśniła jak to wygląda. Po namysłach zdecydowałam się właśnie na tą firmę. Podoba mi się również opcja, że szkolenia odbędą się u nasz w firmie i nie trzeba będzie nigdzie jeździć. Heh, trochę kosztów zaoszczędzę:):). Zawsze to coś. W firmie mamy duża salę konferencyjną, to ona nadaje się idealnie do przeprowadzania szkolenia, w tym szkolenia Scrum, które planuję.

Mam nadzieję, że wpis was nie zanudził i że cieszycie się razem ze mną, że udało mi się znaleźć odpowiednią firmę, która przeprowadzi szkolenia u mnie i mam nadzieję, że będę z tej firmy zadowolona. Opowiem wam jak było i czym byłam zadowolona. A tymczasem kończę.