Szpachlowanie sufitu i praca mojego męża

Szpachlowanie sufitu i praca mojego męża

  • Post Author:
  • Post Category:Budownictwo

Mąż dostał pracę w korporacji. Zajmuje się przygotowywaniem materiałów do wykonywania różnych budowlanych prac. Poza materiałami takimi jak tynki czy szpachla do betonu to jego firma także produkuje narzędzia do szpachlowania. Ostatnio szpachlowanie sufitu wykonywał u nas w domu.

Szpachlowanie sufitu jako praca?

zaprawa1Jego firma współpracuje z firmami i klientami indywidualnymi, którzy zakupują te materiały do prac w swoich domach. Mąż jest zadowolony z pracy. Sam jest budowlańcem ale postanowił się przebranżowić żeby już tak ciężko nie pracować. Praca fizyczna jest trudna. Mój mąż jest coraz starszy i mi zależało żeby mąż już tak ciężko nie pracował. Kiedyś wykonywał renowację a także hydrofobizację betonu. Renowacja betonu sprawiała mu wiele radości. To była jego pasja. O ile takie prace są wykonywane latem to jest wszystko dobrze. Gorzej jak zmienia się pora roku i robi się coraz chłodniej. Impregnacja betonu może być wykonana wewnątrz i na zewnątrz budynku. Szef mojego męża zazwyczaj stara się tak dopasować pracę, żeby w trakcie gorszej pogody impregnacja betonu była wykonywana tylko wewnątrz ale niestety nie zawsze tak można było. Niektóre prace takie jak hydrofobizacja betonu trzeba było wykonywać bez względu na to jaka pogoda panuje na zewnątrz. Cieszę się, że udało mi się przekonać męża do zmiany pracy. Na początku nie chciał o tym słyszeć ale jak pokazałam mu ogłoszenie z firmy, która produkuje narzędzia do szpachlowania i zobaczył jakie warunki oferuje zaczął się nad tym poważnie zastanawiać.

Firma zaproponowała mu dobre warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie. Mąż nie musiałby pracować na dworze a renowacja betonu mógłby już tylko wspominać. Sam stwierdził, że już najwyższy czas na zmianę pracy i polepszenie sobie warunków. Jestem z niego zadowolona.

Więcej w temacie można znaleźć na stronie: http://www.e-materialy.com