Szlafroki hotelowe i niechlujni goście

Szlafroki hotelowe i niechlujni goście

Gdy byłam małą dziewczynką z pewnością sprzątanie hoteli nie było moim marzeniem jednak życie lubi zaskakiwać i tak oto od dziesięciu lat pracuje na tym stanowisku. Czasem lobię tę pracę, mam spokój nikt nade mną nie stoi, nie mierzy mi czasu w ile mam to zrobić.

Nie tylko wyposażenie w szlafroki hotelowe jest ważne

szlafroki hoteloweWchodzę myję łazienkę, zbieram ręczniki hotelowe, wnoszę czyste, zdejmuję pościel, składam kołdry i ogólnie porządkuje pokój tak, aby następni goście mogli się w nim czuć komfortowo. Czasem jednak nienawidzę mojej pracy, szczególnie jak muszę sprzątać po kimś, kto zupełnie nie ma szacunku do pracy sprzątaczek hotelowych i zostawia totalny rozgardiasz i bajzel. Raz miałam sytuację, że zastałam szlafroki hotelowe, ręczniki, całą pościel na ziemi, poprzewracane krzesła, wylane wino i brudną toaletę. Byłam wściekła, jak można być takim niechlujem? Ciekawe czy tak wygląda jego dom, trochę szacunku dla ludzi, którzy muszą po tobie posprzątać. Są nawet na tyle bezczelni gości, że wynoszą z hotelu różne rzeczy. Wiadomo, że jakieś tam mydełka czy coś to nie problem, ale raz mieliśmy gościa, któremu chyba spodobała się pościel hotelowa od włoskiego producenta, którą szef zamówił do najwyższej klasy apartamentów, gdyż gdy sprzątaczki przyszły posprzątać na następnym dzień, pościeli nie było. Oczywiście wszyscy oskarżali je o kradzież pościeli, jednak wiadomo, że gdyby to zrobiły raczej by tego nie zgłosiły, ale podejrzenia padły. Na szczęście są jednak klienci, po których wystarczy tylko złożyć kołdry hotelowe, zabrać do prania brudne ręczniki i szlafroki, posprzątać łazienkę i ułożyć poduszki hotelowe, ewentualnie odkurzyć meble.

Po takich gościach, ręczniki ułożone są w jednym miejscu, pościel zdjęta i złożona, a na wykładzinie czy łóżku nie ma żadnych trudnych do sprania plam. Każda z nas sprzątaczek, ma nadzieje, że takich klientów będzie najwięcej. Dzięki nim przyjemne staje się chodzenie w odzieży, w którą zaopatruje nas firma http://www.pamavi.pl/odziez-reklamowa-a-bhp.

Dodaj komentarz