Szczęśliwe kocie pazurki dzięki drapakom dla kotów!

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Zniszczone meble, podrapane zasłony i firanki, pozaciągane ubrania. Te kwestie nie są obce każdemu posiadaczowi kota. Koty uwielbiają drapać. Jest to częścią ich natury i nie należy ich za to w żaden sposób karać. Wystarczy po prostu znaleźć im alternatywę, aby uchronić nasz dom przed kocim zadrapaniem!

Funkcjonalne drapaki dla kotów

drapak dla kotaOstatnimi czasy moja rodzina powiększyła się o pięć małych puchatych i miauczących kocich kłębuszków. Dumna mama z początku pilnowała swoje potomstwo nie odstępując go na krok. Przyszedł jednak ten nieuchronny czas, kiedy maleństwa otworzywszy swe z początku niebieskie oczka i postanowiły zacząć zwiedzać świat. Nie ma nic bardziej uroczego od rozbrykanej gromadki kociąt, oraz… nic bardziej zabójczego dla naszych mebli. Armia małych kociąt to prawdziwy armagedon jeśli chodzi o bezpieczeństwo wyposażenia naszego mieszkania. Żądne wiecznej zabawy biegają wszędzie, gdzie tylko dadzą radę dobiec, i skaczą wszędzie tam, gdzie dadzą radę doskoczyć. Podczas zabawy potrafią zamienić się w prawdziwe niszczycielskie bestie zupełnie niewzruszone na jakiekolwiek próby ich poskromienia. Poza tym… nie oszukujmy się. Wystarczy, że na nas spojrzą, a cała nasza złość odpływa w daleką niepamięć. Jak jednak uchronić nasze mieszkanie przed całkowitą dewastacją małych kociąt? Odpowiedź jest prosta i… tania! Drapaki! Drapaki w każdej postaci! Możemy wykonać je w bardzo prosty sposób sami, jak i kupić w każdym sklepie zoologicznym, a jednocześnie zafundować naszym maleństwom mnóstwo zabawy! Dzisiejszy drapak dla kota to nie tylko urządzenie do drapania. Występują one bowiem w wielu wariantach! Jednym z nich są drapaki połączone z prawdziwym kocim placem zabaw który dodatkowo zawiera różnorakie kryte miejsca w których nasz kociak może po takiej zabawie uciąć sobie drzemkę! Aczkolwiek, niech nie zdziwi nas widok kota, który upodobał sobie do spania kartonowe opakowanie po drapaku z domkiem , aniżeli sam domek.

Dzięki takim drapakom dla kota możemy skutecznie uchronić nasze meble przed kocią zagłada, a dodatkowo przy pomocy rozbudowanych modułów sprawić im miejsce do zabawy, dzięki czemu kociaki przestaną nam biegać pod nogami i zajmą się zabawą w tym jednym konkretnym miejscu! Zapewnij zatem swoim maluchom, bądź dorosłemu kotu, który również wymaga ruchu, doskonałe miejsce zarówno do drapania, zabawy, jak i snu!