Stylizacja paznokci to prawdziwa sztuka

  • Post Author:
  • Post Category:Uroda

Zawsze miałam artystyczną duszę i wiedzieli to wszyscy moi bliscy. Jakże byli zdziwieni, gdy okazało się, że chcę studiować geografię. Sama nie bardzo rozumiałam swój wybór skoro ciągnęło mnie w inną stronę; lubiłam robić koleżankom paznokcie, czesać je i malować. Chyba jednak chciałam oszukać samą siebie.

Jakich akcesoriów potrzeba do zrobienia manicure?

akcesoria nail artGdy któregoś dnia kolejny raz narzekałam na swoje studia, moja siostra zapytała, czy może nie chciałabym wrócić do robienia paznokci. Wiele koleżanek czekało tylko, aż znów zacznę to robić, bo byłam w tym dobra i brałam naprawdę niedużo. Jednak nie miałam żadnych akcesoriów, bo wszystkiego się pozbyłam, gdy przeprowadzałam się do akademika. Nie miałam ani lampy, ani pilniczków, ani frezów. Miałam jedynie lakiery. Z ciekawości postanowiłam sprawdzić, ile kosztowałoby mnie skompletowanie mojego zestawu nail art. Jedynie podstawowe akcesoria… Czułam, że obudziła się we mnie tęsknota za tym, co lubiłam robić, a siostra nie była tym zaskoczona. Razem spojrzałyśmy po hasłach akcesoria nail art i wiedziałam, że za naprawdę niewielką kwotę jestem w stanie znów robić dziewczynom manicure. Potem pedicure, a w międzyczasie brwi. Motem kupiłabym zestaw do paznokci żelowych i … Zapędziłam się i kolejny raz zorientowałam się, że nie ucieknę przed swoim przeznaczeniem. Ja naprawdę lubiłam być kosmetyczką. Myślałam, że uda mi się iść w innym kierunku, ale nie oszukam sama siebie. Kosmetyka jest mi przeznaczona i to mi daje naprawdę wiele radości.

Tydzień później robiłam już pierwszą hybrydę. Mojej siostrze. Dodałam trochę kruszonego lodu i ciętej folii, a potem brakło mi rąk. Następna „wizję” robiłam już u Magdy, ale ciągle miałam nowe pomysły. Musiałam sobie teraz wszystko nadrobić. Znużyła mnie dopiero piąta para rąk. Przestałam na dzień, a potem znów od nowa…