Sprzedawczyni szuka pracy – wypożyczalnia namiotów

Sprzedawczyni szuka pracy – wypożyczalnia namiotów

Mam na imię Anna. Szukam pracy. Moja firma, w której do tej pory pracowała zawiesiła swoja działalność. Właściciel wyjechał za granicę do swoich dzieci i nie wiadomo kiedy wróci. Pracowałam w sklepie spożywczym. Lubiłam moja pracę.

Najlepsza wypożyczalnia namiotów otwarta w dni robocze

wypożyczalnia namiotówSklep znajdował się blisko mojego miejsca zamieszkania. Nie musiałam niczym dojeżdżać. Wszyscy klienci mnie już znali. Byli bardzo uprzejmi. Szef zachował się wobec nas bardzo miło. Dostałyśmy z koleżankami wypowiedzenie i wysoką odprawę. Napisał nam bardzo dobre referencje. Zagwarantował, ze jeśli tylko będzie wracał do kraju to od razu się do nas odezwie żeby nas zatrudniać na nasze stare stanowiska i oczywiście dostaniemy taka sama wypłatę. Póki co muszę poszukać sobie innej pracy. Chętnie zatrudnię się w handlu. Mam doświadczenie i nie lubię siedzieć za biurkiem. Chciałabym mieć kontakt z ludźmi. Znalazłam ofertę pracy w sklepie, który zajmuje się wynajmem namiotów. Firma oferuje wynajem hal namiotowych. Nie wiedziałam, że takie namioty można wynajmować lub wypożyczać. Najlepsza wypożyczalnia namiotów była otwarta od poniedziałku do piątku od dziewiątej do siedemnastej. Musiałam dojechać do tego sklepu trzy przystanki autobusem. W sumie podoba mi się to że sklep jest zamknięty w weekendy. Mam dzieci i lubię z nimi spędzać wolny czas. Możemy w tym czasie spacerować czy jechać do teściów lub moich rodziców. Wynajem namiotów jest podobno w dzisiejszych czasach bardzo poszukiwane przez firmy i klientów indywidualnych.

Wynajem namiotów weselnych cieszy się dużą popularnością przede wszystkim w miesiącach letnich. Właścicielka sklepu wstępnie powiedziała mnie jakie oferuje warunki. Poszukuje pracownika, który może zacząć pracę od zaraz. Zdecydowałam się. Jutro zaczynam i mam przyjść na godzinę dziewiątą.