Sprzedaję anteny cb lemm

Sprzedaję anteny cb lemm

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Pracuje w firmie w której obsługujemy klientów, zwłaszcza tych co mają coś wspólnego z samochodami. Przede wszystkim tych co posiadają floty samochodowe, auta dostawcze, prowadza firmy przewozowe, transportowe, czy po prostu mają swój własny handel obwoźny.

Mamy antena cb lemm

antena cb lemmGłównym produktem jest antena cb, dzięki której klienci jadąc w podróż mogą się komunikować z innymi kierowcami. Tak niedroga antena cb lemm jest w naszej firmie bardzo chodliwym towarem. Szczególnym zainteresowaniem w naszej firmie jest marka lemm, ale to tym później. Opowiem teraz o kliencie, który chciał zainstalować u siebie w firmie monitoring ahd i mu tę decyzje absolutnie podtrzymałem. Monitoring ahd to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku, wystarczy poczytać w internecie jakie on ze sobą niesie korzyści. Co ciekawe, jak już zamówił instalację i ten monitoring ahd był umówiony, od razu sprzedałem mu dodatkowo dyski do monitoringu, ponieważ mogą się skończyć podstawowe pojemności. Bardzo się mój klient ucieszył i kupił z dyski do monitoringu z sto dwadzieścia osiem sztuk. Szok, szef był ze mnie zadowolony. Oznajmił mi uroczyście, ale bez zbędnej buty, ty nonszalancji, że jeżeli sprzedam jeszcze dyski do rejestratorów, to dostanę sowitą premię. Oj zmotywował mnie tym, bo się święta zbliżają. Więc każdemu kto powiedział, że ma rejestrator w samochodzie, albo chociaż zamierzał go u nas kupić, otrzymywał dyski do rejestratorów w bardzo przystępnej cenie świątecznej.

Znam ja te wszystkich chwyty marketingowe i użyłem ich jak gwiazda kina akcji, na każdym swoim kliencie. I tak dyski do rejestratorów się sprzedały przed gwiazdką. Zainteresował się mną przedstawiciel firmy lemm, ale mój szef powiedział, że takiego sprzedawcy łatwo nie odda. Bardzo się cieszę, nie mogę się doczekać.