Spółdzielnia zleca mi mini wuko

Spółdzielnia zleca mi mini wuko

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Ostatnio wróciłem ze spotkania służbowego w Warszawie i miałem ręce pełne roboty. Sporo się działo w firmie i zamówień było bardzo sporo. Ponadto zatrudniłem nowego pracownika, który ma obsługiwać mini wuko i musiałem go przeszkolić. U nas pracują tylko wykwalifikowane osoby, dlatego każdego pracownika wysyłamy na szkolenia.

Jak się obsługuje mini wuko?

mini wukoOd niedawna również oferujemy serwis wuko jak i profesjonalne mini wuko urządzeń komunalnych co znacznie wpłynęło na ilość obowiązków. Kiedy usiadłem przy biurku i spisałem raport ze spotkania służbowego to zadzwonił do mnie właściciel spółdzielni mieszkaniowej, któremu mieszkańcy zgłosili, że kanalizacja jest zatkana. Od razu zaoferowałem mu płukanie kanalizacji, ponieważ ostatnio był ten sam problem i ten zabieg był zdecydowanie wystarczający. Właściciel spółdzielni zawsze się ze mną kontaktuje, bo znany się od jakiegoś czasu i mu zaleciłem, ażeby zawsze do mnie w takich sprawach dzwonił. Ostatnio w firmie pojawiła się nowa przyczepka, dlatego była okazja ją wypróbować. Poprosiłem pracownika, który robi serwis, ażeby zajął się tym tematem, bo chłopacy byli w terenie. Jak kanalizacja zostanie już oczyszczona to może wrócić do biura i dam mu inne zadania do wykonania na miejscu. Każdy z nas ma kompleksowe doświadczenie i może pracować na różnych stanowiskach. To jest bardzo wygodne, ponieważ jak ktoś jest nieobecny to nie mamy żadnego przestoju. Po godzinie zadzwonił do mnie właściciel spółdzielni, ażeby powiedzieć, że płukanie kanalizacji przyniosło efekt i jest mi bardzo wdzięczny za tak szybką pomoc.

Wiem, że na tym osiedlu kanalizacja jest bardzo sprawna, dlatego zaleciłem mu, ażeby poinformował mieszkańców, ażeby byli ostrożniejsi w tym temacie. Na pewno pozwoli to na sprawne funkcjonowanie wszystkich przepływów na osiedlu.