Skuteczna reklama dla firm

Skuteczna reklama dla firm

Każda firma, która się odpowiednio nie reklamuje, traci bardzo dużo szans na swój rozwój, a także znalezienie potencjalnych Klientów. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że każdy typ reklamy niesie ze sobą różne skutki. Jednak jeżeli nie opracujemy odpowiedniej strategii, to nie dowiemy się niczego na temat tego, w jaki sposób warto przeprowadzić akcje marketingową.

Czy warto zamawiać przypinane plakietki?

przypinki reklamoweJednym z takich nośników reklamowych, są różnego rodzaju gadżety, które wręczamy potencjalnym klientom. Mogą to być długopisy, ołówki lub notesy. Jednak ciekawym pomysłem są również przypinki reklamowe, które można z powodzeniem przymocować do plecaka lub innego widocznego miejsca. Na takich przypinkach możemy umieścić tak naprawdę dowolną grafikę. Może to być z jednej strony nasze logo lub też coś zabawnego. Ważne jest, aby obrazek lub hasło były łatwe do zapamiętania. Takie plakietki z agrafką możemy wręczać każdej osobie, która nas tylko odwiedzi w naszym sklepie lub biurze. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić również taką ciekawą akcję przed lokalem, wręczając gadżety zamiast ulotek. Jak wiadomo ulotki najczęściej wędrują do kosza. Natomiast tego typu plakietki będą nie tylko zatrzymane, ale również wykorzystane jako ozdoba do plecaka bądź torby. Możemy w takiej sytuacji liczyć na jeszcze dodatkowe zasięgi, ponieważ będzie to kolejna reklama w różnych lokalizacjach, w których dana osoba będzie się przemieszczać.

Mając już takie gotowe plakietki z agrafką, warto jeszcze zaplanować, w jakich sytuacjach chcemy je wręczać swoim klientom. A może chcemy wejść we współpracę z inną firmą, której podarujemy nasze gadżety, w zamian za to, że będzie ona wręczać je swoim klientom. Takich sposobów na pozyskanie klientów przy pomocy przypinek jest naprawdę wiele.