Siostra zamawia szkło do kuchni

Siostra zamawia szkło do kuchni

  • Post Author:
  • Post Category:Wnętrza

Moja siostra jest architektem wnętrz i muszę przyznać, że na pracę nie ma co narzekać. Ona robi po prostu to co naprawdę lubi. Jej praca jest po prostu jej pasją. Pracuje głównie na terenie łodzi i okolic, ale zdarza się czasem, że musi pojechać gdzieś dalej jeśli dostanie jakieś dobre zlecenie.

Szkło w kuchni – czym się charakteryzuje?

szkło w kuchniCzasem siostra pokazuje mi swoje nowe projekty i pyta się jak mi się podobają. Ja naprawdę nie wiem skąd ona bierze na to wszystkie tyle pomysłów. Praktycznie każdy projekt wygląda zupełnie inaczej. Najbardziej podobają mi się kuchnie zaprojektowane przez nią. Uważam, że mając taką kuchnię nie trzeba jej na pewno zmieniać ani trochę po paru latach. Po prostu ta kuchnia pewnie za jakieś dziesięć lat będzie wyglądała tak samo oryginalnie jak teraz. Teraz siostra często współpracuje współpracuje z jedną agencją reklamową dosyć często i uważam że dobrze to wszystko wychodzi. U nich zamawia solidne szkło w kuchni takie specjalne, które wygląda jak jedna wielka płytka. Jednak na tym szkle można laserem zrobić wszystko co się chcę. Pewnie dlatego też te jej kuchnie są takie wyjątkowe. Ta agencja reklamowa robi to dla siostry za naprawdę małe pieniądze. Dla nich jest to przecież jakaś reklama i to naprawdę dobra. Bo w końcu jeśli ktoś zobaczy u swojego znajomego takie szkło to także chce coś takiego zamówić. I w ten sposób agencja pozyskuje nowych klientów. W tej agencji można zrobić też oklejanie samochodów i moja siostra ma już swój samochód oklejony. I zrobiła to jeszcze za darmo w ramach udanej współpracy. Także myślę, że agencji tej zależy na tym żeby siostra zamawiała właśnie u nich to szkło.

Zresztą z tego co mi mówiła to naprawdę nie ma co narzekać na współpracę z nimi i na siłę szukać jakiejś innej. Na pewno oni więcej korzystają na tej współpracy niż siostra.