Rzetelne kancelarie adwokackie w Gdyni

Rzetelne kancelarie adwokackie w Gdyni

  • Post Author:
  • Post Category:Prawo

Pilnie poszukuję sprawdzonego adwokata od spraw rozwodowych w Gdyni. Po piętnastu latach małżeństwa okazało się, że mój mąż mnie zdradza. Nigdy nie podejrzewałam, że taka sytuacja w ogóle może mieć miejsce, gdyż zawsze uchodziliśmy za wzorowe małżeństwo. Szczególnie mój mąż robił wrażenie chodzącego ideała o anielskiej urodzie.

Wybitny specjalista od spraw rozwodowych

sprawy rozwodowe gdyniaWejdę teraz na forum internetowe dotyczące jakości świadczonych usług prawnych w Gdyni i poszukam najlepszego adwokata od prawa rodzinnego. Będę chciała walczyć w sądzie o alimenty dla siebie, ponieważ po rozwodzie znacznie pogorszy się moja sytuacja finansowa, gdyż jestem osobą bezrobotną oraz niepełnosprawną. Jak się dowiedziałam z treści forum, jeśli chodzi o sprawy rozwodowe Gdynia może poszczycić się wspaniałymi specjalistami w tej dziedzinie. Szczególnie polecany jest pewien adwokat, który ma swoją kancelarię nieopodal mojego miejsca zamieszkania, co mnie bardzo cieszy. Postanowiłam zadzwonić do tego prawnika i umówić się na spotkanie. Po kilku nieudanych próbach telefonicznych, udało mi się dodzwonić do tej kancelarii i umówić na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie szesnastej. Koszt porady prawnej wyniesie mnie tylko sto złotych.Prawnik poprosił mnie, abym wzięła ze sobą ksero dowodu osobistego, akt notarialny zawarcia związku małżeńskiego i wszelkie dowody zdrady, które udało mi się zgromadzić.

Muszę przyznać, że czeka mnie długa przeprawa w sądzie. Zamierzam wziąć rozwód z orzeczeniem o winie męża, aby móc uzyskać alimenty dla siebie. Adwokat powiedział mi, że mam sprawę w zasadzie wygraną. Chciałabym jeszcze, aby mąż wyprowadził się z domu, który został przystosowany pod moją niepełnosprawność. Liczę na to, iż sąd weźmie tę kwestię pod uwagę.