Rozmowa o chromowanej kierownicy motocyklowej

Od dłuższego czasu jestem ogromnym miłośnikiem motocykli. Zastanawiałem się zawsze, czy jak już kupię sobie jedna z tych wielkich i pięknych maszyn, to czy będzie mi się chciało wprowadzać tam swoje własne udoskonalenia i coś, co wyróżni je z tłumu takich samych motorów.

Od dawna myślałem o chromowanych kierownicach motocyklowych

chromowane kierownice motocykloweOstatnio miałem szczęście trafić na starego znajomego ze szkoły, który również zawsze interesował się motocyklami. Po krótkiej wymianie zdań okazało się, że oboje mamy bardzo podobne maszyny w garażach. Chwalił się, że ostatnio udało mu się znaleźć bardzo dobrą i świetnie wyglądającą chromowaną kierownicę. Bardzo mnie tym zainteresował. Powiedział,że cena nie była wysoka, a tego rodzaju chromowane kierownice motocyklowe przykuwają wzrok praktycznie każdego, obok kogo przejeżdża. Brzmiało dokładnie jak coś, co chciałbym mieć zamontowane w swoim motocyklu. Stwierdziłem, że czas najwyższy się za tym rozejrzeć. Znajomy wytłumaczył mi dokładnie na jakiejś tronie powinienem szukać kierownicy, bym na pewno był zadowolony. Po sprawdzeniu okazało się, że faktycznie ceny są niskie. Co do jakości – musiałem zdać się na znajomego. Na szczęście się nie przeliczyłem – okazało się, że kierownica była naprawdę porządna i wytrzymała. Widziałem po niej, że na pewno wytrzyma bardzo wiele długich podróży i nie straci swojego blasku. Znajomy korzystał z niej zresztą od bardzo długiego czasu i twierdził, że nie zdarzyło mu się jeszcze by był z niej choćby w drobnym stopniu niezadowolony.

Poleca każdemu wprowadzenie chromowanych elementów do swojej maszyny. Jest to o tyle korzystne, że nie tylko przykuwa uwagę innych ludzi, ale też dodatkowo sprawia, że nasza maszyna podoba się bardziej nam. Trochę chromu nie zaszkodzi żadnemu motocyklowi, niezależnie od wielkości czy koloru.