Rocznica ślubu rodziców w sali bankietowej

Rocznica ślubu rodziców w sali bankietowej

Moi rodzice niedługo obchodzą pięćdziesiąta rocznicę ślubu. Razem z rodzeństwem, postanowiliśmy, że wyprawimy dla nich ogromne wesele, które będzie dla nich również niespodzianką! Kiedy pięćdziesiąt lat temu moi rodzice brali ślub, nie mieli możliwości, żeby wyprawić wystawne przyjęcie, takie, o którym zawsze marzyła mama.

Sala bankietowa będzie idealnym miejscem!

sala bankietowaTeraz, jednak czasy się zmieniły i razem z rodzeństwem stwierdziliśmy, że nie ma co oszczędzać i wyprawimy rodzicom przyjęcie z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście, rozdzieliliśmy obowiązki równo między siebie i tak mi w udziale przyszedł dom weselny, a raczej tania sala bankietowa Warszawa. Chodzi po prostu o to, żebym załatwił miejsce, w którym zorganizujemy to wesele. Do wyboru mam dwa miasta, pierwsze z nich to Warszawa, natomiast drugie to Piaseczno. Obawiam się, że w tym pierwszym nic nie uda mi się załatwić, podejrzewam, że sala weselna w takim mieście i jej koszta mogłyby stanowczo przerosnąć nasz budżet, zostaje, więc Piaseczno i właśnie tutaj potrzebna mi wasza pomoc, drogie Panie. Ponieważ siedzę już tak kilka godzin, przed ekranem komputera i szukam różnych sal, tak naprawdę nic ładnego nie mogę znaleźć. No za wyjątkiem jednej, ale to była taka bardziej, sala jak na imprezy typu pierwsza komunia… to znaczy taka, przygotowana pod przyjęcia komunijne, a mnie bardziej interesuje, taka sala bankietowa.

W sumie policzyliśmy, że gości będzie około stu pięćdziesięciu, dlatego ważne byłoby to aby ta sala weselna, była w miarę duża, żebyśmy się tam na spokojnie się pomieścili, razem z tańcami i orkiestrą.