Remont a kosztorys robót budowlanych

Remont a kosztorys robót budowlanych

Sprzedaje mieszkanie. Mąż wyjechał za granice rok temu. Na początku chcieliśmy zobaczyć jak to wszystko będzie. Grześkowi udał się znaleźć pracę . Dobrze płaci i dała mu już umowę na stałe. Mąż nie wyobraża sobie, żeby wrócić do naszego kraju i zarabiać niskie stawki.

Kosztorys robót budowlanych niezbędny przy remoncie

kosztorysy robót budowlanychBędzie mi tęskno. Uwielbiam Dolny Śląsk. Mamy dzieci i chcemy im zapewnić dobrą przyszłość. To dla nich mąż zdecydował się na wyjazd. Ja na razie będę siedzieć w domu i wychowywać dzieci, które mają niecałe trzy lata. Urodziłam bliźniaki i na początku było nam bardzo ciężko. Teraz widzę plusy. Dzieciaki się razem wychowują i będą mogli na siebie w przyszłości liczyć. Mąż prosił abym załatwiła wycenę naszego mieszkania. Wyceny nieruchomości są ważne przy sprzedaży. Musimy wiedzieć na jaka kwotę możemy liczyć. Mam do spłaty kredyt, który zaciągnęliśmy ana mieszkanie. Zostało nam jeszcze dwadzieścia lat do spłaty. Zastanawiamy się czy warto będzie zostawić to mieszkanie czy jednak od razu sprzedać. Musimy wszystko na spokojnie przeliczyć. Pamiętam jak załatwialiśmy branżowe kosztorysy robót budowlanych na dolnym śląsku kiedy robiliśmy remont generalny zaraz po zakupie. Kosztorysy budowlane musieliśmy zanieść do banku żeby dobrać pieniądze na ten remont. Bank chciał mieć potwierdzenie ile rzeczywiście pieniędzy potrzebujemy żeby skończyć remont. Kosztorys został dla nas przygotowany przez mojego kuzyna. Marcin przygotowuje różne kosztorysy. Najczęściej zgłaszają się do niego inwestorzy i przygotowuje dla nich kosztorysy inwestorskie.

 

Marcin dobrze zarabia na swojej pracy. Dla nas przygotował kosztorys bardzo szczegółowy i nawet pani w banku chwaliła kosztorys bo był bardzo czytelny. Wycena nieruchomości była dla nas bardzo korzystna. Ostatecznie postanowiliśmy sprzedać nasze mieszkanie.