Psi fryzjer – otwieramy podwoje i strzyżemy psy w nowym mieście

Psi fryzjer – otwieramy podwoje i strzyżemy psy w nowym mieście

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Hmm.. Więc tak. Przeprowadziłam się razem z moją siostrą w całkiem nowe rejony. Zamieszania z tym wszystkim było sporo. Teraz nasze miasto to Kraków, i zamierzamy kontynuować naszą pracę jaką jest strzyżenie psów każdej rasy.

Teraz strzyżemy psy w Krakowie

strzyżenie psówNajwięcej problemów zajęło nam szukanie odpowiedniej lokacji naszego salonu dla zwierząt. Wynajem lokalu do najtańszych nie należy, a trzeba było znaleźć jakąś najkorzystniejszą ofertę. No ale fryzjer dla psa musi być, nie odpuścimy sobie tego, bo robimy to od lat i zmiana miejsca zamieszkania niczego nie zmieni. Zawsze lubiłam to robić, przebywać ze zwierzętami, oglądać sobie jak się zachowują. Każdy psiak ma inny charakter. A taki fryzjer dla psów, to trochę jak weterynarz, też widuje zawsze wiele psów i się nimi zajmuje. Kupiłyśmy specjalne wanienki do mycia, stanowiska do strzyżenia. Wygląda jak u prawdziwego fryzjera dla ludzi. No cóż, psi fryzjer również musi dbać o zadowolenie swoich klientów. Miałam tylko nadzieję, że ludzie nie będą przyzwyczajeni do fryzjerów zwierzęcych, którzy już są w mieście, i jakoś przekonają się i do nas. Byłaby ogromna klapa, jakbyśmy kupiły wszystko, wynajęły lokal a salon świeciłby pustkami. Dlatego wykonałyśmy ulotki, założyłyśmy stronę internetową (to znaczy uaktualniłyśmy naszą, bo została nam z poprzedniego miejsca zamieszkania) i na różne sposoby próbowałyśmy się reklamować, żeby ludzie wiedzieli, że oferujemy sprawdzone strzyżenie psów w Krakowie. W końcu fryzjer dla psów zawsze jest oblegany i miałam nadzieję, że u nas też tak będzie, że właściciele nam zaufają. Jak było otwarcie, to już otrzymałam kilka telefonów.

Trochę mi ulżyło, bo wiadomo, potem ktoś komuś nas poleci, i tak się wieść o nas rozniesie. A skoro dobrze wykonujemy swoją pracę, to na pewno jakoś się utrzymamy i uzyskamy rzeszę fanów. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.