Projektowanie nowoczesnych budynków

Projektowanie nowoczesnych budynków

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Od kilku lat jestem właścicielem firmy deweloperskiej, która zajmuje się budową różnego rodzaju budynków. Są to zarówno apartamentowce mieszkalne, jak i również biurowce, w których swoje siedziby mają mieć różnego rodzaju firmy, czy korporacje.

Projekty budynków biurowych najbardziej pożądane

projekty budynkówTa moja firma znajduje się z największym mieście województwa dolnośląskiego, a tym miastem oczywiście jest Wrocław. Współpracuje z moją firmą bardzo renomowane, tutejsze biuro projektowe. To właśnie biuro robi na nasze zlecenie projekty budynków, które następnie moja firma wprowadza w życie i buduje. Cieszę się bardzo, że współpracuje z nami od samego początku bardzo cenione biuro projektów, gdyż dzięki współpracy z nimi możemy w krótkim czasie zrealizować duże, bardzo intratne projekty, także w sumie jest to bardzo, ale to bardzo korzystne dla obu stron. Biuro to głównie robi projektowanie biurowców, także idealnie wpasowuje się w politykę naszej firmy, która głównie nastawiona jest na budowę biurowców korporacyjnych. Jednakże, jak już wyżej wspomniałem budujemy również budynki mieszkalne i to właśnie biuro wykonuje także dla nas projekty na takie właśnie budynki. Generalnie rzecz biorąc współpracujemy z nimi przy każdym projekcie i ta współpraca układa nam się naprawdę bardzo dobrze, więc myślę że obie strony są z takiej relacji zadowolone. Jeżeli chodzi o prowadzenie własnej firmy deweloperskiej, to niestety nie jest to łatwy kawałek chleba, a nawet wręcz przeciwnie.

 

Na rynku wrocławskich jest naprawdę wielu deweloperów, którzy prześcigają jeden drugiego, co do ilości i jakości realizowanych przez nie zleceń. Ja staram się ostrożnie wybierać zlecenia, których realizacji się podejmę, ponieważ jeżeli chodzi o moją firmę, to wyznaję zasadę, że jakość jest zdecydowanie ważniejsza niż ilość.

Więcej w temacie na stronie http://wytworniapp.com