Projekt wnętrz dla kluczowego klienta

Projekt wnętrz dla kluczowego klienta

  • Post Author:
  • Post Category:Wnętrza

Dzisiaj miałam sporo pracy. Na głowie mam duży projekt dla pewnej firmy. Która wynajęła mnie do urządzenia przestrzeni. Dodatkowo koleżanka z pokoju się rozchorowała i musiałam ją dzisiaj zastępować. Przyszło do niej dwóch klientów, chcieli zobaczyć wstępne projekty.

Wykończenie wnętrza musi być na najwyższym poziomie

wykończenia wnętrzNie mogłam znaleźć dokumentów. Okazało się, że jeden pan przyjechał specjalnie do naszego biura z miejscowości Warszawa. Nie mogłam pozwolić mu odjechać z niczym. Zadzwoniłam do koleżanki, ze by podpytać się gdzie ma schowany projekt wykończenia wnętrz dla Pana Kowalskiego. Koleżanka powiedziała mi, w której teczce znajdują się dokumenty i wówczas bez problemu je znalazłam. Panu projekt bardzo się spodobał i był zadowolony, że mógł go zobaczyć. Resztę informacji uzyska od koleżanki po jej powrocie do pracy. Nasze biuro znajduje się w miejscowości Kielce. Mamy dobra renomę i dostajemy wiele zleceń. Moje zlecenie nad, którym pracowałam dwa miesiące jest dla mnie bardzo ważne. To moje pierwsze tak duże zlecenie. Firma, która się do mnie zgłosiła ma wiele oddziałów w całej Polsce. Obecnie wykonuje projektowanie wnętrz biur w miejscowości Kraków, czyli w mieście w którym mieszkam i pracuję. Jeśli klient będzie zadowolony z efektów już wspominał, że nasza firma dostanie kolejne zlecenia na pozostałe siedziby. Mój przełożony delikatnie daje mi do zrozumienia, że to jest dla mnie ogromna szansa. Jeśli uda mi się to dobrze rozegrać będę odpowiedzialna za pozostałe projekty wykończenia wnętrz w tej firmie. Zlecenie będzie skierowane bezpośrednio dla mnie i będę miała zapewniona pracę do końca roku. Bardzo się cieszę, że przełożony mi zaufał. Projektowanie wnętrz zawsze było moim marzeniem.

Ucieszyłam się, jak udało mi się dostać pracę w tej firmie bo wiedziałam, że będę miała szanse na rozwój moich umiejętności.

Więcej informacji znajduje się w Evolution home z Kielc, aleja IX Wieków Kielc 6/5