Projekt nowoczesnej zabudowy kuchennej

Projekt nowoczesnej zabudowy kuchennej

  • Post Author:
  • Post Category:Wnętrza

Gdy razem z mężem zdecydowaliśmy się na zakup naszego pierwszego, własnego mieszkania byliśmy bardzo podekscytowani. Co ciekawe dogadywaliśmy się świetnie w jaki sposób ma wyglądać nasze nowe lokum, aż do momentu kiedy zaczęliśmy rozmawiać jak urządzić kuchnie. Każde z nasz miało zupełnie odmienny pomysł. 

Zabudowa kuchenna, czyli trudne wybory 

zabudowa kuchenna na wymiar lubinJako, że to głównie ja spędzam czas w kuchni bardzo ważna była dla mnie funkcjonalność tego miejsca a nie tylko sam wygląd. Mój mąż natomiast chciał kuchnię napakowaną różnego rodzaju udogodnieniami, które ja w pewnym momencie zaczęłam uważać za sporą przesadę. Ekspresy do kawy, miksery oraz wbudowane radio czy inne gadżety były dla mnie już czymś zupełnie zbędnym. Dodatkowo nie mogliśmy dogadać się w jakich kolorach powinny być meble jak również z czego wykonana powinna zostać podłoga. Ja uważałam, że kafelki bo najłatwiej pozbyć się zabrudzeń i trudniej uszkodzić. Mąż uparł się na drewno. Stwierdziliśmy, że takie dyskusje zupełnie do niczego nas nie prowadzą i postanowiliśmy odwiedzić architektkę wnętrz. Powiedzieliśmy, że interesuje nas tylko zabudowa kuchenna na wymiar lubin, oraz określiliśmy mniej więcej czego oboje oczekujemy. Widać było, że architektka widziała wyzwanie, ale była zadowolona. Kiedy zgodziliśmy się na projekt kuchni, który godził ogień z wodą pozostał nam wybór stolarni, która wykona misję. Oczywiście skorzystaliśmy z pomocy naszej nieocenionej architektki, która miała godną polecenia firmę. 

Teraz możemy cieszyć się naprawdę piękną, ale również funkcjonalną kuchnią. Każdy z gości, kto nas odwiedza chce namiary na stolarnie, ponieważ meble są równe i wykonane z trwałych materiałów. Cieszę się, że kuchnia urzeka swoim nowoczesnym wyglądem nie tylko nas, ale i gości.