Próg zwalniający rozwiązuje problemy

Na terenie mojej fabryki znajduje się spory parking oraz liczne drogi. Obszar mojej działki jest bardzo duży, w związku z czym musiałam zadbać o odpowiednią organizację ruchu. Niestety, jak dotąd mieliśmy ogromny problem z niezdyscyplinowanymi kierowcami, którzy nie potrafili dostosować prędkości do warunków, w związku z czym stwarzali realne zagrożenie. Dlatego właśnie musiałam podjąć odpowiednie kroki.

Problem nadmiernej prędkości rozwiązany dzięki progom zwalniającym

progi zwalniającePostanowiłam, że jeżeli kierowcy samochodów, poruszających się po terenie mojej działki, na której znajdowała się również fabryka nie potrafią samodzielnie dostosować prędkości do warunków, jedynym rozwiązaniem są progi zwalniające. Zakup tego typu akcesoriów okazał się zdecydowanie mniejszym problemem, niż się tego obawiałam. Cena progów była konkurencyjna, a ich jakość naprawdę wspaniała. Przede wszystkim ich wysokość była przemyślana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko trwałego uszkodzenia samochodu, co bardzo mnie cieszyło, gdyż moim celem było raczej wystraszenie kierowców. Dodatkowo progi te dostępne były w jaskrawych kolorach, dzięki czemu były widoczne już z daleka, co od razu powodowało, że kierowcy zdejmowali nogę z gazu. Problem nocnych ciemności został rozwiązany przez wmontowanie do progów świateł odblaskowych, w związku z czym te utrudnienia, znajdujące się na jezdni były doskonale widoczne praktycznie przez całą dobę.

Progi zwalniające są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z problemem niezdyscyplinowanych kierowców. Przede wszystkim, dzięki progom kierowcy od razu dostosowują prędkość do warunków, ponieważ boją się ewentualnych uszkodzeń auta. Ja zdecydowałam się na progi w jaskrawych kolorach, dzięki którym były doskonale widoczne o każdej porze dnia i nocy.