Profesjonalne programy hotelowe

Prowadzę duży hotel, z dużą ilością udogodnień oraz usług dodatkowych, w związku z czym bardzo ważna jest odpowiednia organizacja. Początkowo mieliśmy wiele problemów, związanych z nieprawidłowym naliczaniem opłat dla gości, błędnymi rezerwacjami, czy też nieodpowiednim ułożeniem dodatkowych zabiegów. Na szczęście udało mi się rozwiązać problem.

Najlepsze oprogramowanie hotelowe

programy dla hoteliMuszę przyznać, że zacząłem się interesować, gdzie nabyć profesjonalne programy dla hoteli. Jak się okazało najlepsze oprogramowanie jest dostępne i to w bardzo konkurencyjnych cenach. Zdecydowałem się na zakup programu z dużą ilością opcji dodatkowych. Dzięki temu moi recepcjoniści są w stanie szybko i sprawnie organizować zarówno noclegi dla gości, jak i pełen pakiet usług dodatkowych. Przykładem może być na przykład osobny grafik zabiegów spa, w którym jest kilka list, w zależności od masażysty. Po dodaniu preferowanej godziny, program pyta o nazwisko gościa i automatycznie przypisuje opłatę do rachunku konkretnego gościa. Kolejnym udogodnieniem jest połączenie z programem restauracji hotelowej, dzięki czemu kelnerzy mogą automatycznie dodawać opłaty bezpośrednio do rachunku głównego gości. Program jest naprawdę wspaniały. Dzięki niemu mój hotel działa perfekcyjnie, co wiąże się z zadowoleniem gości a co za tym idzie z większymi obrotami obiektu. Jestem bardzo zadowolony z programu, w związku z czym mogę do bez obaw polecić.

Decydując się na zakup programu hotelowego, zależało mi na tym, aby był naprawdę dobry. Przede wszystkim potrzebowałem wielu opcji dodatkowych, tak aby program ułatwił pracę całego hotelu, a nie tylko wprowadzania rezerwacji na noclegi. Na szczęście udało mi się taki program znaleźć, w związku z czym dawne problemy odeszły w zapomnienie.