Profesjonaliści na weselu, czyli DJ i wodzirej w jednym

Profesjonaliści na weselu, czyli DJ i wodzirej w jednym

Wiele par stoi przed wyborem oprawy muzycznej na wesele. Dylemat dotyczy zazwyczaj tego, czy lepiej wybrać zespół muzyczny z żywą muzyką instrumentalną i śpiewem czy może lepszym rozwiązaniem będzie DJ.

DJ i wodzirej, czyli profesjonalna obsługa wesela

polecany DJ na wesele w TrójmieścieZaletą skorzystania z usług DJ-a jest to, że jest on o wiele bardziej elastyczny. Dodatkowo DJ może zajmować się nie tylko muzyką na wesele, ale również niejednokrotnie zajmuje się prowadzeniem całej imprezy, czyli jest także wodzirejem. To z kolei pozwala zaoszczędzić parze młodej na wydatkach związanych z weselem. Z pewnością połączenie DJ-a oraz wodzireja to dobry pomysł dla tych, którzy lubią, kiedy wszystko ze sobą współgra. Impreza weselna powinna być prowadzona z wyczuciem oraz z humorem. Zarówno DJ jak i wodzirej na wesele, powinni odznaczać się charyzmą. DJ jest osobą, która nie tylko włącza muzykę, ale przede wszystkim ma porwać wszystkich do tańca. Dobry DJ potrafi to zrobić bardzo szybko. Jeśli DJ jest również wodzirejem, to musi znać się na weselnych zabawach, których jest całe mnóstwo. Znajomość zabaw to jedno, a namówienie do nich gości weselnych to drugie. Taki polecany DJ na wesele w Trójmieście zajmie się oprawą wesela od strony muzycznej, czyli przygotuje całą playlistę utworów weselnych. Wiadomo, że taka playlista musi zostać skonsultowana z parą młodą. Nieraz zdarza się tak, że sama para młoda bierze czynny udział w tworzeniu listy piosenek, albo nawet zaprasza gości do współpracy i zbiera ulubione piosenki. W ten sposób każdy usłyszy na weselu coś dla siebie i dzięki temu będzie się świetnie bawił.

Dobry DJ weselny musi być elastyczny, a to oznacza, że nie porusza się w obszarze jednego gatunku muzycznego, ale wielu różnych gatunków, by dotrzeć w gusta każdego gościa weselnego, a przede wszystkim pary młodej.