Producent stojaków rowerowych dla firm

Producent stojaków rowerowych dla firm

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Wpadł mi ponad rok temu do głowy pomysł na biznes. Znajomi chcieli mnie odwieźć od jego realizacji, ale ja byłem nieugięty. Nie wiem, dlaczego część kolegów okazała się tak czarno widząca. Może po prostu prawdą jest to, co niektórzy mówią, że prawdziwych przyjaciół poznaje się, kiedy człowiek odnosi sukces.

Producent stojaków i mój biznes

producent stojaków rowerowychWtedy co prawda nie odniosłem jeszcze żadnego sukcesu, ale myślę, że niektórzy mogli być zazdrośni o sam pomysł. Zerwałem tamte kontakty i postanowiłem działać. Na razie dopiero się rozkręcam jako rekomendowany producent stojaków rowerowych. Założenie jednak jest takie, żeby tworzyć produkty ciekawe i niestandardowe. Zamierzam tworzyć rzeczy trwałe, ale unikatowe, bo wiem, że jest na to zapotrzebowanie. Na razie światło dzienne ujrzało kilka modeli. Myślę, że będzie na nie popyt. Na razie widać pierwszych zainteresowanych. Zadbałem o to, aby można było stojaki dobrze przytwierdzić do podłoża. Są też wykonane w precyzyjny sposób. Będą na pewno zadziwiać przechodniów. Nudziła mnie praca na produkcji. Uznałem też, że stać mnie na więcej. Nie będę całe życie zastanawiał się, czy wyprodukowana przeze mnie zasuwa garażowa jest dość dobra. Czy zaraz do mnie nie przyjdzie ktoś z pretensjami? Muszę jednak przyznać, że produkując łączniki budowlane i inne takie elementy, wiele się nauczyłem. Teraz mogę sam postawić się w miejscu moich szefów. Sam teraz zarządzam małą produkcją i bardzo się z tego cieszę. Odpowiedzialność jest większa, ale też dużo większa satysfakcja z pracy. Nie wyobrażam sobie już po tym roku wracać do pracy jako zwykły robotnik na produkcji. Teraz ja mam swoich pracowników i staram się umiejętnie nimi zarządzać.

Lata pracy na produkcji pozwalają mi wyeliminować część błędów, które popełniali moi szefowie. Staram się być najlepszym producentem stojaków w nietypowych kształtach.