Producent najlepszych okien

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Nazywam się Marek i prowadzę własne przedsiębiorstwo produkcyjne w Piasecznie. Moje produkty kupują klienci z różnych rejonów. Mam klientów z Grójca czy Warki a nawet z Garwolina.

Okna są szczelne

oknaProdukuję wysokiej klasy okna, które są chętnie zamawiane. Wszystkie moje najlepsze okna w otwocku są bardzo szczelne. Posiadam wiele dostępnych ofert. Produkuję okna plastikowe, okna drewniane czy też okna balkonowe oraz okna wystawowe. Wszystkie moje produkty posiadają gwarancję. W mojej firmie zatrudniam również pracowników, którzy na zlecenie naszych klientów montują okna na miejscu. Jest to usługa dodatkowo płatna, jednak cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem. Jakiś czas temu odezwał się do mnie nowy klient z Otwocka, który zamówił ode mnie okna w ilości dwustu sztuk. Miały to był okna balkonowe i za produkcję zabraliśmy się od ręki. Moi pracownicy wykonali wszystkie okna w bardzo szybkim tempie i mogliśmy realizować dostawę. Okna zawsze są dostarczane za darmo. Koszt transportu jest wliczony w cenę zakupu. Tego klienta zainteresował również montaż, dlatego wysłałem od razu pracowników, którzy zamontują u klienta wszystkie okna od ręki. Jest to spora ilość, dlatego wysłałem do klienta większość swoich pracowników, którzy montują okna. Dla mnie dobra współpraca ze wszystkimi kontrahentami jest bardzo ważna i przykładam ogromną wagę do tego, żeby każdy z nich był zadowolony. Moje okna są bardzo dobre i znane. Dzięki stosowaniu nowoczesnych rozwiązań zdobyłem tak wielu klientów i niektórymi z nich współpracuję od wielu długich lat. Mam bardzo dobre okna w ofercie co wiedzą również moi koledzy z branży.

Od samego początku prowadzenia działalności produkuję tylko okna, ale z czasem chcę jeszcze zająć się innymi produktami. Od przyszłego roku ruszam z projektem.