Prezenty dla gości weselnych

Prezenty dla gości weselnych

Jeszcze do niedawna nie było w Polsce takiej tradycji by gości, którzy pojawili się na organizowanej przez nas imprezie obdarzać prezentami. Teraz się to zupełnie zmieniło i z tego, co wiem, nawet na balikach urodzinowych dzieci oczekuje się by wręczyć zaproszonym gościom mały upominek. Dlatego też kiedy zaczęłam przygotowywać się do własnego ślubu wiedziałam, że muszę również pomyśleć o takich prezentach. 

Róże motywem przewodnim prezentów dla gości

prezenty dla gości weselnych sklepNa początku zupełnie z mężem nie mieliśmy pojęcia, co mogłoby nadawać się na upominek dla gości na naszym weselu. Nie chcieliśmy niczego kiczowatego, ale nie mieliśmy też nie wiadomo jak dużych funduszy na pokrycie kosztów kupna takich prezentów. W końcu wpadłam na pomysł by dać gościom malutkie zapachowe świeczki i handmade mydełka i zapakować je w paczki wypełnione słodyczami. Mężowi bardzo spodobał się mój pomysł i wymyślił, że możemy dodać tam też magnes w kształcie czerwonej róży, która była głównym motywem dekoracji weselnej. Wymyślone przez nas prezenty dla gości weselnych sklep zajmujący się sprzedażą dodatków do wnętrz, w którym bardzo często robię zakupy zaproponował mi w bardzo przystępnej cenie. To było bardzo miłe z ich strony. Świeczki i mydełka, które zamówiliśmy były w różnych odcieniach różu i czerwieni i pachniały różami, co również oczywiście nawiązywało do dekoracji.

Wydaje mi się, że przy wyborze prezentów dla naszych gości weselnych podjęliśmy dość dobrą decyzję i nasze upominki się im spodobały. Cieszę się, że udało mi się połączyć dość niskie koszta z całkiem stylowym prezentem, który nie był dla zaproszonych gości kolejnym bezużytecznym gadżetem w ich domu. Sama nadal mam taką samą świeczkę i magnez z tego dnia w kuchni i są one fajnymi dekoracjami.